Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy a doki...

Előfordulhat, hogy a doki elnézi az ultrahangon a kisfiút, és mégis lány lesz?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon (18.hét), és a doki azt mondta kisfiú. Én nem igazán tudtam kivenni, ő mutogatott valamit. Ez a 3.terhességem, semmi hasonló tünetem nincs, ami a lányomnál és a fiamnál volt. Sőt egyáltalán semmi tünetem nincs, csak valahogy nagyon kislányt szerettem volna. Most úgy érzem a doki kicsit elvette a kedvemet, bár én mondtam neki, hogy szeretném tudni. De annyira lányra vagyok hangolódva! Már nem lesz a fiúból kislány, mi?
2010. dec. 7. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek! Nekem kislányom van, és másodiknak is azt szerettem volna. Most 32 hetes vok, és azt mondják minden uh-n, hogy fiú. Nagyon nehéz ráhangolódni, pedig hamarosan megszületik. :) Egyébként én is a fordítottját hallottam már: kislányt mondtak az utolsó pillanatig egy ismerősömnek, s végül megszületett egy kisfiú...
2010. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Jadwiga ***** válasza:
Én csak olyat hallottam, hogy fiúból "lett" kislány. Belógott a köldökzsinór, vagy mi...
2010. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Na ez az. Nekem is a doki azt magyarázta, hogy ott lóg a köldökzsinór, de a lényeget én nem vettem ki pontosan. Bár a doki állítólag látta. Remény még van, majd akkor meglátjuk.
2010. dec. 7. 14:48
 14/16 Bogyo110 ***** válasza:
nálunk a 7 hónapig fiú volt és még a golyócskáit is látta a doki erre a 4d kiderült hogy nuni van nem kuki és most a 32 héten ugy szét tette a lábait hogy egyértelmüen lány .Lehet hogy én vagyok az eggyetlen de nekem a fiambol lányom lett!
2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak a 8. hónapig lányt láttak, a 9.hónapban, utolsó UH-n megjelent a kukac. Fiúcska is született. Egy ismerősömnek pont fordítva volt,teljesen végig lányt láttak!!! Ahogy kibújt,akkor meredt le mindenki! :) Kukija volt! Tessék egy példa,hogy a fiút is lehet lánynak látni,teljesen végig a 9 hónap alatt.
2010. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Végülis fiú lesz, vagy kislány:)?

Nekem már van egy másfél éves kisfiam, akit imádok, nagyon jófej kissrác, kívánni sem lehetne jobb fiút:). Mi fiút is szerettünk volna. Viszont másodikra nagyon szerettem volna kislányt, hogy megtudjam azt is, milyen lányos anyukának is lenni, de 13+4 hetesen elég határozottan mondta a doki, hogy ott a kukija. Szóval én is szoktatom magam, de azért még van bennem egy picike reménykedés...:P

2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!