Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Nyíregyházán 4D-s...

Hol lehet Nyíregyházán 4D-s uh-t csináltatni? Mennyibe kerül? Mennyivel előtte kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, h Nyíregyen hol lehet csináltatni. Uncsitesóm Ózdon csináltatott és ott 5000 Ft-ba került.
2009. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már jó néhányszor volt ilyen kérdés nem is olyan régen. Amúgy a kórházban csinálnak, nem tudom mennyibe kerül, valamint Dr Medve László is csinál, vagyis a felesége, 12ezer forint, 1dvd plusz 1 db fotó, Szegfű utcai magánrendelőben, keress rá a weblapjukra google-lel.
2009. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházáról semmit sem tudok. Én Ózdon csináltattam. 5000 Ft + még adnak 6 db fényképet is. 2 héttel előtte kellett nekem bejelentkezni. +éri, mert nagyon jól látszik a baba. Annyira jó volt látni a babámat!:) És a fényképek is nagyon jól sikerültek! Jó képeket készítenek nagyon. Azokat szoktam nézegetni minden nap :)
2009. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolonak: Aki Nyiregyhazan vagy kornyeken el, az nem fog Ozdra elmenni egy ultrahang miatt, meg akkor sem, hogy ha olcso, mert a benzinkoltseggel egyutt meg tobbe kerulne, mint ha Nyiregyhazan menne el.
2009. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: gondoltam, hogy nem fog elmenni Nyíregyről vagy környékéről Ózdra, azért ennyire hülye nem vagyok!!!! Csak válaszoltam a kérdésére, hogy mennyibe kerül +, hogy mennyivel előtte kell bejelentkezni. Gondolom máshol sem kerülhet sokkal többe vagy kevesebbe. Elnézést, hogy válaszolni mertem a kérdésére. Csak szerettem volna, ha tudná, hogy kb. mennyibe kerül + kb. mennyi idővel előtte kell bejelentkezni (mert ugye ez volt a kérdés, ha tudnál olvasni látnád), nem pedig azt írtam Neki, hogy menjen el Ózdra!!!!! Te nagyokos!!!
2009. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ozdi ar nem fog rajta segiteni..... Amugy igen nagy a kulonbseg, ugyanis Ozdon mint irtad 5ezer forintba kerul, Nyiregyhazan viszont 12 ezer forint!!


Es te vagy a nagyokos, mert nem olvasod el a kerdest rendesen. A kerdezo nyiregyhazi arakat kerdezett, az nem fog rajta segiteni sokat ha leirod, hogy Bivalyrocsogen mennyibe kerul....

2009. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy mertem segíteni a kérdezőnek te nagyokos!!!! Úgy látom te egy elég buta ember vagy, hogy nem bírod megérteni, hogy miért írtam le, hogy Ózdon mennyibe kerül. Ez az utolsó üzim neked, mert hülyékkel nem tárgyalok!!!!!
2009. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne csúnyán beszélni, mert ki leszel moderálva!!!! Én sem durván szóltam hozzád először, TE kezdtél el durvulni és magad minősíted a csúnya beszéddel, durvasággal.
2009. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!