Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az meg van határozva, hogy...

Az meg van határozva, hogy védőnőhöz mikor kell kötelezően bejelentkezni? Pl 12. hétig kötelező e, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Van,aki csak a 12. hét után keresi fel. A lényeg az,hogy a terhességed alatt 4-szer felkeresd, mert csak akkor kapsz egyszeri anyasági támogatást!
2011. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs kötelező első időpont, de a 12. heti uh előtt ajánlatos menni, mert az uh-n már kérik a terhes kiskönyvet
2011. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma voltam uh-án de csak a beutalót kérték.
2011. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Csak azért érdeklődtem, mert elég pletykás kisvárosban lakom, és amikor a kisfiammal voltam terhes, 8 hetesen mentem v.nőhöz, nem mondtuk egyébként senkinek, és valahogy mégis megtudta mindenki.Csak a 12.hétig akarom "titkolni", mert addig mégiscsak egy kicsit aggódik az ember, hogy minden okés legyen.Akkor 12 hetesen megyek, és akkor azt mondanak, amit akarnak!!!!!!!!!!
2011. aug. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!