Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjjel nem aludtunk? A...

Egész éjjel nem aludtunk? A bébi nagyon aktív volt, egyfolytában rugdosott. Megérezhette, hogy erős hidegfront jön? 34 hetes km

Figyelt kérdés

azért különös,mert mostanában már olyan jól aludtunk,tegnap azt hittem ki akar már bújni,annyira mozgott :)

másnak is volt ilyen a baba?

ha sokat mozog az jót jelent,ugye?

reggelre elfáradt :)


2010. dec. 9. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én pont ellenkezőleg voltam.Végre az egész éjjelt végigaludtam.Eddig minden nap tombolt a pici a pocakomban,most viszont nyugodt volt.A frontot tényleg megérzik én is úgy vettem észre.

33hkm

2010. dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is este kezdte és majd' kirúgta az oldalamat egész éjjel! Csak hajnalra nyugodott meg.
2010. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem este pörgött nagyon. A doki azt mondta, hogy általában a hidegfront így hat rájuk.
2010. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom, nem voltam egyedül az éjjel a nemalvással. Ment a buli a babánál egész éjjel, majdnem kirúgta a ház oldalát... :) Most nyugi van.
2010. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a bébivel semmi gondom, ellenben majd meghalok úgy jóslózok, hülye hidegfront:(

Én ezért nem tudtam aludni.

2010. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy én még csak 26 hetes vagyok,de a pici nálam is a 2.éjszakát tombolja végig.Én is kicsit aggódtam,mert még ennyire aktív ne volt soha.

Mostanra megnyugodott,megnyugtató,hogy nálatok is ez van a napokban.

2010. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én készültem is rá,mert mindenki mondogatta,hogy jön a front,és ráadásul érzékeny is vagyok rá...

erre nekem semmi bajom,fejem se fájt...a bébike meg egyfolytában izgett-mozgott...

ráadásul már befordult,és a fejecskéje is jól lent van...úgyhogy nem volt valami kellemes érzés,ahogy ficánkolt :)

azt olvastam ilyenkor elnyugszanak a babák,erre tessék :) a tapasztalat mégsem azt mutatja :)

ez is bizonyítja,hogy minden terhesség más...

2010. dec. 9. 13:42
 8/8 anonim válasza:
28. hetes vagyok, nálunk is buli volt éjjel, de ma még nappal is, pedig eddig szinte csak akkor mocorgott, ha vízszintesbe kerültem.
2010. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!