Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után amihez...

Spontán vetélés után amihez nem kellett műszeres befejezés, mikor állt helyre vagy mikor jött meg ujra a menstruációd?

Figyelt kérdés
mikor estél ujra teherbe?
2010. dec. 9. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Októberben volt.

Nem kellett bef.

Rá hat hétre jött volna meg de sikerült a baba abban a ciklusban. Pé egészen a miki környékén volt a 4. hét közepén.

2010. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

rá egy hónapra megjött, az még kicsit erősebb volt.1-2 hónapra rá megint volt egy vetélésem, aztán kb egy évre rá teherbe estem.Októberben született meg a kisfiam:)

De ez nem mindenkinél van így, lehet hamar teherbe esel majd!sok sikert, kitartást!!:)

2010. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is egy-két hét múlva fog kiderülni, de gondolom, hogy a rendes időben lesz újra menstruáció, mert a szervezet ezt egy "normál vérzésnek" értékeli. De majd kiderül.
2010. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

első v.

igen normál vérzésnek mondta a doki 4 hetes baba volt nem fejlődött tovább. azt mondták azonnal lehet próbálkozni és sikerült!

2010. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az én babám is 4 hetes volt,azt mondta az orvos hogy ilyenkor nem lehet pontosan tudni kinek mikor jön meg ujra,lehet előbb megjön de lehet később.januárba megyek vissza kontrollra,és azt mondta egyből nekiállhatunk ujra,ha felkészültem rá.szedem a terhesvitamint tovább és hát várom a csodát.
2010. dec. 9. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!


Sok sikert !!!!!

2010. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt. Nekem 8 hetesen ment el a baba spontán, de azért bementem megnézetni, így volt egy kis műszeres beavatkozás. Pontosan 4 hétre jött meg utána, a következő hónapban meg már nem jött meg. Ez év január végén született meg a kisfiam.

Remélem nálad is hamar jönni fog a baba!! Addig is kitartás!

2010. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen ment el,2 hetig vereztem utana,tisztult a szervezetem,aztan ahogy elmult ra 4 hetre jott meg a rendes menszies fel evre ra sikerult megint teherbeesnem,hozzateszem voltak olyan honapok,amikor nem probalkoztunk a fel ev alatt. Es sajnalom ami veled tortent.

37+1hkm

2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát rettenesen érzem magam főleg hogy első baba lett volna.na mindegy csak előre nézek,és próbálom magam tultenni rajta.
2010. dec. 9. 13:16
 10/12 anonim válasza:

Nekem áprilisban ment el egy babám a 6. héten. A vérzésem a vetélést követő 28. napon jelentkezett újra. Utána nem próbálkoztunk egy ideig, mert előbb szerettem volna leszoktatni a lányomat a szopizásról (ő akkor volt 11 hónapos).

Augusztusban befejeztem a szoptatást, szeptembertől próbálkoztunk. Október 13-án volt az utolsó menstruációm. Most 8(+1) hetes terhes vagyok, uh szerint minden oké.


Ne keseredj el, nagyon sok nő átesik ezen, a legtöbb terhesség ki sem derülne, ha nem lennének ezek a szuper tesztek. Csak egy megkésett menzesznek hinnénk a dolgot. Ha nem kellett műszeres befejezés, akkor lehet akár a következő ciklusban újra próbálkozni.

Sok sikert!

2010. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!