Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni Dr. Jenei...

Mit lehet tudni Dr. Jenei Katalinról Debrecenben?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia azt mondják hogy jó orvos én is jártam hozzá 6. hétig mert utánna elmentem az én kis pocaklakóm én a magánrendelésére jártam ami a dózsa györgy utcán van ahol a fogtechnika remélem igy beugrik gondolom akkor a klinikán fogsz szülni nahát roluk is meg van a véleményem ugyanis mikor be kellett feküdnöm a vérzés miatt a 6. héten egy bunko doki megkérdezte hogy én itt nyaralok vagy mit csinálok ja meg hogy mit várok hogy visszanyomja belém a gyereket meg hasonlok mondanom sem kell hogy sirógörcsöt kaptam hazamentem saját felelőségre és még aznap éjszaka itt hagyott a babám aki most születet volna meg januárba !!! bocs hogy ezt is leirtam de kikivánkozott belőlem ha Jeneihez fogsz járni nyugodj meg jó doki ha esetleg mégegyszer sikerűl teherbe esnem tuti hozzá fogok járni üdv neked és ha babás vagy sok boldoságot a picurhoz!
2008. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Dr. Jenei állapitotta meg a terhességemet, nagyon rendesnek tünt és mindenki más is a klinikán. Nem hozzá járok mert a körzetileg meghatározott orvoshoz kell járni gondozásra, de a klinikán fogok szülni. Remélem elkerüljük a bunkó orvosokat akivel az előttem szóló találkozott.

35. hetes kismama

2008. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!