Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok kismama ként...

Mit csináltatok kismama ként mikor begyulladt a torkotok vagy a mandulátok?

Figyelt kérdés

Nem mentem el orvoshoz, szeretném elkerülni.

Mézes citromos teát iszok.Mit tegyek,hogy gyógyuljak de a babának ne ártsak? 9 hét 4 nap-os kismama


2010. dec. 10. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így kezdtem, mézes citromos teával. Aztán mikor ettől nem múlt, vettem Tantum Verde-t, és mikor az sem múlt, irány a doki, és sajnos antibiotikumot írt fel. Hozzáteszem, nekem eléggé el tud durvulni egy mandulagyuszi, többször injekcióval tudták csak kezelni. Szerencsére a terhesség alatt nem került rá sor. Szóval én antibiotikumot kaptam, 8 hónapos, egészséges, okos, virgonc, kiegyensúlyozott kislányom van. Vegyél Tantum Verde-t ezt terhesség alatt is lehet szedni. Jobbulást!
2010. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mézes-citromos csipkebogyóteát ittam, rengeteg gyümölcsöt ettem, ez tavaly télen volt, így elsősorban kivi, mandarin, banán gyümölcssalátát ettem délelőttönként egy kis mézzel, 1 hétig csak pihentem és aludtam, mértem a lázam, hogy nem megy-e fel, kb. ennyi. 1 hét alatt rendbe jöttem, szerencsére nem lettem lázas sem és nem utolsósorban jól kipihentem a munkahelyi fáradalmakat :-)))) Minden jót, mihamarabbi jobbulást és boldog babavárást!Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2010. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel, kösd be a torkod, próbálj állandó hőmérsékleten maradni. Mézes hársfatea, sok c-vitamin, minimum 1000mg/nap plusz sok gyümölcs, zöldség. Ne igyál tejet egy pár napig, ha meg tudod állni, mert fokozza a nyáktermelést.
2010. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat.Megfogadom őket.Remélem nem lesz gond.Az én manduláimmal is sok gond van,én is kaptam már sok erős gyógyszert, és egyszer egy tályog is volt rajta.Azzal kórházba kerültem.

Megpróbálok nagyon vigyázni magamra,sokat pihenni.

A tejet nem szeretem így ez menni fog:)

Köszönöm még1szer!!!!

2010. dec. 10. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Forró-mézes-citromos tea

Homeogene 9

Ossoccoccolinum

Stodal

Sinupret

Tantum verde tabletta

Tantum verde spray

sós vizes gargalizálás


Lehet szemezgetni :) mindegyiket lehet várandósan.

2010. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!