Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek az utolsó pár hétben lett magas a vérnyomása? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés

Egyébként a magas vérnyomás összefüggésben van a vizesedéssel? Fehérjét nem mutattak ki a vizeletben.

36 hetes km.


2009. aug. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kb. a 36. héttől lett magas a vérnyomásom,és én is vizesedek. Lábamon látszik nagyon, de a kezem is vizes, ami nagyon fáj éjszaka és zsibbad is. A nőgyógyász Dopegyt tablettát írt fel a vérnyomásra /3-szor 1 szem naponta/.Péntek óta szedem, és már használt. Ma már csak 128 volt. Fehérjét nekem sem mutattak ki a vizeletben. Remélem tudtam segíteni. Boldog babavárást kívánok!
2009. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ! Hétfőn nmegyek vizsgálatra, lehet, hogy én is gyógyszert kapok rá? mert pár napja tartósan 140 körüli, vagy az felett van. Remélem, az leviszi és nem lesz gond később... (Persze csak én gondolom, hogy kapok rá gyógyszert, majd hétfőn meglátom, mit mond a doki).

2009. aug. 2. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó hetekben nekem is olyan 160 körül volt, persze neg. vizelet lelettel. Gyógyszert én nem kaptam, hanem sószegény diétára itéltek. Vizes látványosan nem voltam, később derült ki szülés után, hogy volt bőven, mert rengeteg súlyt vesztettem.
2009. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó hetekben nekem is magas volt a vérnyomásom, kaptam gyógyszert, amiből asszem napi felet szedtem, az utolsó két hétben meg csak akkor ha magas (140) volt a vérnyomásom. M.
2009. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!