Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ! Létezik, vagy csak beképzele...

! Létezik, vagy csak beképzelem. Álterhesség mivel jár?

Figyelt kérdés

a hasam nagyon huzódik,szurkál,melleim bizseregnek,égnek.

A tesztem negetiv.

Volt valaki akinek Álterhessége volt,vagyis csak beképzelem????


2009. jan. 20. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos már átestem én is ilyenen, azaz álterhességen. Folyamatosan éhes voltam, émelyegtem és amikor a doki közölte velem hogy nem vagyok terhes elmútak a tünetek is. Bízzunk benne hogy neked nem múlnak el! :)) Sok sikert a babához! :))
2009. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

nekem hányingerem van,melleim nagyon fájnak,szédelgek,éhes vagyok,de nem birok enni,alhasam huzódik-szurkál.

De a teszt amit ma csináltam negativ lett.

Mostanában kell megjönnie.

Lehetséges babás vagyok,csak még nem termel elég terhességi hormont a szervezetem?????

2009. jan. 20. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: Lehetséges hogy terhes vagy , de csak biztosat a nem várt mensi után 7-10 nappal mutat a teszt. ha nem jön meg akkor csinálj utánna még majd tesztet! Írd majd meg hogy mi az eredmény!!! :))

Szorítok neked!!! :))

2009. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia.Köszönöm,megirom:-))
2009. jan. 20. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!