Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és szoptatás alatt...

Terhesség és szoptatás alatt lehet arc szoláriumot használni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, de ne tedd! Bírd ki azt az időt... Inkább használj barnítókrémet, ha mindenáron azt szeretnéd, hogy egy kis színed legyen. Lehet már kapni olyanokat, amelyek nem sárgítanak.
2009. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, még rendes szoliba is járni, de én nem tenném. Nekem a dokim azt mondta, hogy a szoli minden formája ellenjavalt a várandósság ideje alatt. A barnítókrém sztem is jó, bár nekem viszketett tőle a bőröm. Mondjuk mindentől amit magamra kentem. :)
2009. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet bármilyen szoláriumot használni, nemcsak arc szoláriumot. Én mondjuk félidőnél abbahagytam, de egy barátnőm 31 hetes most és még mindig jár szoliba. És egyikünk sem kapott sem kozmetikustól, sem az orvosunktól olyan infót, hogy bármi ellenjavallat lenne a szolizással kapcsolatban.
2009. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam a szoli (egész test) azért nem javalt, mert meleg és vérbőséget okoz, meg az erős uv sugárzás közvetlen pocakra nem igazán jó, de szerintem az arcszolinak nem sok köze van a pocakhoz.. vagy csak én gondolom rosszul?
2009. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van othon felsőtest szoláriumunk és használni szoktam hetente többször.

33 hetes

2009. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak!Én is most vagyok a 33.hétben!Szoptatás alatt is használod majd a szolit?A terhesség alatt nem voltam szoliba egyszer sem de annyira pattanásos a bőröm hogy azt ajánlotta valaki hogy a terhesség alatt kijött aknékra nagyon jó az arc szolárium!Azért is kérdeztem!Persze több helyről tudakolódtam de megoszlanak a vélemények!Köszönöm minden válaszolónak a válaszokat!!!:)
2009. jan. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!