Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babát váró anyukák,...

Második babát váró anyukák, hogy voltatok ezzel? Baba mellett folyamatos rosszullét.

Figyelt kérdés
Rémesen lelkiismeretfurdalásom van a 16 hónapos kisfiam miatt. Nagyon vártuk már, hogy összejöjjön a kistesó, de azóta folyamatosan feküdnöm kell, mert émelygek, ha felkelek hányok, és szédülök. Már el is ájultam. Apa szerencsére itthonról dolgozik, így sokat segít, de akkor sem tudok szegénykémmel játszani, futkározni, mint korábban. Remélem hamar elmúlik, de most nagyon rossz.
2010. dec. 12. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 1 éves volt, amikor összehoztuk a kistesót. Azóta már eltelt 4 hónap és még mindig nagyon rosszul vagyok, sokkal kevesebbet tudok vele lenni, ráadásul én még dolgozom is itthonról. Egy rémálom minden nap, fáradt vagyok, hányingerem van (a fiammal anno néha émelyegtem, de semmi több), fáj a fejem, rossz a közérzetem és bánt is, hogy nem tudok annyit foglalkozni a fiammal. Apa nem sokat van itthon és nem is nagyon van el vele a fiam. De remélem, hogy ha meglesz a tesó, az első pár kemény hónap után már könnyebb lesz.
2010. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor Neked még nehezebb mint nekem, hogy dolgozol is mellette. Le a kalappal.

Kisfiammal is nagyon nehéz volt a terhesség végig, de ahogy megszületett el is felejtettem minden rosszat. Most viszont megint padlón vagyok. Még csak öt hetes vagyok, de már 2 kg-t fogytam. Még a víz is kijön belőlem. Annyira örülünk a tesónak, de most per pillanat a bőrömből ki tudnék bújni, annyira ki vagyok.

2010. dec. 12. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen valaki aki tudna segíteni a Tesó szórakoztatásában? Nekem a terhesség vége sikerült nehézre pont a hősködésem miatt mert nem akartam a nagyot elhanyagolni. Akkor bármilyen nehezemre is esett mindenkivel elengedtem aki elvitte egy kicsit játszani.
2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon aktív, belevaló Nagyink, akivel imádják egymást. :) Februártól jön segíteni, akkor könnyebb lesz, csak addig kell kihúzni, mert a Nagyi munka mellett vizsgákra készül. De azért még így is, ha teheti jön, de nem szeretném nagyon leterhelni, nehogy ezért ússzon el a vizsgája. Nagyon keményen tanul rá.
2010. dec. 12. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A rosszullétek nagy valószínüségggel elmúlnak az első honapok után.De ne aggodj mert attol csak rosszabb.Majd bepótoljátok az elmulasztott időt.
2010. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!