Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és a...

14 hetes kismama vagyok, és a folyamatos vérzés és görcsölés összefügghet a baba egészségével?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Azonnal menj az orvoshoz, szerintem nem egészséges!!!

2009. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom orvosnál már jártál!!!Ugye???

Ha nem azonnal menj.

Mink itt nem tudunk neked megfelelö választ adni.

2009. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal az orvos! Vetélésgyanús!!!!
2009. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Már ne haragudj, de Te nem vagy teljesen normális! Egyrészt, ha a vérzés folyamatos, és a görcs is, és a doki erről tud, akkor azt is mondhatta, hogy ennek mi az oka, lehet-e baj belőle. Lehet, hogy "csak" valami vérömleny vérzik, lehet más is. Tehát ha voltál orvosnál, akkor tudnod kéne, hogy összefügg-e a baba egészségével. Ha nem voltál orvosnál, akkor meg egyszerűen nem értelek, hogy mire vársz??? Én ugyan még csak 7.5 hetes vagyok, de ha bármi szokatlant észlelek, elgondolkodom, hogy te jó ég, mitől lehet. Az 5. héten furcsa érzésem volt, rohantam az orvoshoz, aki megvizsgált és megnyugtatott, hogy minden rendben van. Ha rendszeresen jársz orvoshoz, és szokványos a görcs és a vérzés, keress másikat, ha viszont ezzel a problémával még nem voltál orvosnál, most azonnal menjetek a legközelebbi kórházba be. Szorítok, hogy minden rendben legyen! Írd meg, hogy mi a helyzet!
2009. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Azonnal orvos! Én is a 14. héten véreztem, de nem görcsöltem, hála istennek megmaradt a babánk, de így is bent voltam 1 hét megfigyelésen. Nekem akkor azt mondták, hogy megpattant egy ér a méhen vagy a méhnyaknál és ez okozta a vérzést. Nyitódni nem nyitódtam és magzatvizet sem mutattak ki a betéten. Adtak Duphastont, magne b6 - ot és folsavat.

Ez nem játék, ha lehet azonnal menj orvoshoz, mert tényleg vetélés gyanús. Majd azért jelentkezz, hogy mi a helyzet veletek.:)

2009. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha azt akrod,hogy elvetelj csak nyugodtan irogass csak ide.De ha nem akkor miert nem mentel eddig orvoshoz vagy hivtad fel hogy mi lehet ez es mit tegy!

Te jo eg ilyet.

2009. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem kell senkinek hüledeznie,nem vagyok felelőtlen,minden héten az orvosomnál vagyok,uh és stb.Sőt az orvosom a sógorom tehát a legjobb kezekben vagyok.Most lesz a 16 hetes vérvételem utána a magzatvízből vesznek mintát hogy minden lehetőséget kizárjanak hogy nem a baba beteg és a szervezetem akarja kilökni.De egyenlőre még nem tudunk semmi biztosat,csak érdeklődni akartam hogy valakinek volt-e már hasonló tünete és mi lett a vége.

A baba jól van,nagyon eleven és szépen fejlődik,ezért nem tudják mi lehet az oka.

2009. okt. 6. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a magzatviz vetel nem tul veszelyes?Sok sikert es minden jot es egeszseget nektek!
2009. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De van kockázata!

Kb 1% a vetélés veszélye,viszont 95%-ban választ kapok arra hogy a baba genetikailag beteg vagy nem,ami az én állapotomban egy elég fontos kérdés!

Én is bízom benne hogy minden rendben van és egészséges lesz a gyerekünk!

2009. okt. 6. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemnormális kijelentés visszavonva. Érdekesen alakul a terhességed. Nem mondta az orvos, hogy honnan jön a vérzés? Méhszáj, méh fala, stb? Sógornőm a 16. hét körül görcsölt,befektették, kapott infúziót, enyhültek a görcsei. Ha a baba jól van, az nagyon jó...

A magzatvíz vizsgálatnak van kockázata, 1%, de ebben az esetben lehet más ami kockázatosabb.

Attól függetlenül, hogy az orvos az ismerősöd, én megkérdezném a véleményét egy másik orvosnak is. Sőt, az orvosodnak kellett volna konzíliumot összehívni, hogy mi lehet a baj. Minden jót Nektek!

2009. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!