Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6 hetes 5napos....

Ma vagyok 6 hetes 5napos. Mikor érdemes bejelentkezni a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én hozzá csak 12 hetesen mentem.
2009. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a 12. hétig valamikor a 10-11 hét körül. Én a 14.héten voltam azt mondták teljesen jó, semmi gond.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legkorábban elvileg a szívhang után. De érdemesebb a 10-12. hét között.
2009. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a terhesség az első 12 hétben nagyon esendő, illetve minél kisebb annál inkább az, a védőnők szívesebben fogadják a kismamákat a 10. hét környékén. Persze, ha sok kérdésed van, és nincs kivel megbeszélned, érdemes előbb felkeresned.

Sajnos, itt is sok kismamától olvasom, hogy vannak védőnők, akik durván odamondanak a kismamának, ha "korán" megy, de reméljük hogy a Tied (és az enyém) nem ilyen lesz :-)

Boldog babavárást

6+3 hetes kismami

2009. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb ennyi idős voltam, amikor felhívtam, hogy baba van és szeretnék bejelentkezni, kiskönyvet kérni. Azt mondta, hogy kicsit később menjek hozzá, mert még korai lenne. Mert hogy még ki tudja, hogy mi lesz. Aztán azt hiszem 9 hetes voltam, amikorra megbeszéltük az első időpontot.

De sok helyen a 12. hétig nem szívesen adják ki a kiskönyvet. Várj 1-2 hetet és hívd fel. Akkor már tud időpontot adni.

21 hetes kismami

2009. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én pont ennyi idősen kaptam meg az első papírt a terhesség megállapításáról. A védőnő azt mondta, hogy ha az első hivatalos lelet vagy papír meg van a dokitól, akkor már lehet hozzá menni, az alapján meg tudja nyitni a kiskönyvet.

Én 7 hetesen mentem hozzá.


35 hetes kismama

2009. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes elmúltam, mikor találkoztam vele. Előtte is beszéltem vele, de akkor még (8 hét) azt mondta ráérek.
2009. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam 5 hetesen derült ki, hogy baba lesz, és egyből oda küldött az orvos.

A védőnőm nagyon rendes volt, nem mondta, hogy menjek később. Sőt!

Megadta a mobilszámát is, hogyha bármi van nyugodtan hívhatom.

Boldog babavárást!

2009. jan. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én 8hetesen mentem előszőr védőnőhőz ...6hetesen állapították meg a terhességet,szívhangal :) Azóta már megvan a kicsilányom,12hetes :)

Minden jót,boldog babavárást

2009. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem, a terhességemet 5 hetesen állapította meg biztosra a doki. Ő mondta, hogy menjek, mert elég sok helyre, vizsgálatra kell ilyenkor menni (háziorvos, belgyógyász, fogorvos, vérvétel, terhesgondozó stb.), és a védőnő adja hozzá a szükséges papírokat.
2009. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!