Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan illik felkérni valakit...

Hogyan illik felkérni valakit keresztszülőnek, ha messze laktok egymástól?

Figyelt kérdés
Január végén szülök és addig nem találkozunk azzal, akit keresztanyának szeretnénk felkérni.Hogyan csináljuk akkor?Ötletek?Valami kis uh kép a babáról és valami szöveg, hogy szeretnénk, ha ő lenne a keresztanyuka és postázni?Vagy hogyan?Ki hogy csinálta?
2010. dec. 12. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megvárnám, amíg megszületik, mégiscsak jobb személyesen az ilyesmit.Semmiképpen ne postán, az olyan személytelen, és te sem fogod látni az arcát, hogy mennyire örül.Egyáltalán nem vagytok elkésve.Az én lányom már megszületett, de még nem döntöttünk, hogy ki legyen, így senkit nem kértünk fel még.
2010. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is úgy választottunk keresztszülőket hogy messze laknak tőlünk.Az a legjobb ha személyesen kéritek fel,mert kár lenne lemaradni arról hogy hogyan örülnek neki.Mi is elmentünk hozzájuk és úgy mondtuk el nekik.Ezt nem jó dolog postán intézni.Inkább menjetek el ti is vagy ha ők elmennek hozzátok.
2010. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen személyesen tenném. Az UH-lelet pár kedves kis sorral jó ötlet szerintem.
2010. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!