Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két egymástól teljesen különbö...

Két egymástól teljesen különböző terhességnél a babáid azonos vagy különböző neműek lettek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a rosszul létekre,kívánósságra,arra hoyg miket kívánsz,stb...


Már van egy kislányom.

Most várom a második babánkat,de ez a terhesség egyenlőre (még csak 10 hetes) teljes mértékben más,mint az első. Erre mindig megkapom,hogy akkor most fiú lesz.


2011. jún. 20. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Elsővel idilli alighányós aligémelygős folytonfitt - kislány

második: 16. hétig émelygős jópárszorhányós iszonyatfáradt

fiúcska.


Szóval lehet alapozni erre de azért az természetes hogy a tesóval fizikálisan nem leszel olyan nyerő mint az első terhességnél.

A kívánósság nekem tökegyformán alakult édességre rá se birtam és birok nézni itt a nem megtippelése nem jönne be. De mindkettőnél ugyanugy megvan a vadászkutya szaglás.


Jó egészséget! Bárki is legyen a pocakban!

2011. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. meg se éreztem semmit: lány

2. végighánytam a 9 hónapot:lány

3.meg se éreztem:fiú


nálam nem jött be

2011. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg se éreztem semmit-lány

Meg se éreztem semmit-fiú


Szóval ha egyforma terhességből születhet különböző nemű gyerek, akkor különböző terhességből is születhet egyforma nemű gyerek.

2011. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első:problémamentes terhesség, csak kolbászt ettem volna kolbásszal: fiú

Második: hányás, bélgörcsök, kilószámra ettem a gyümölcsöt és a fagyit: fiú

2011. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babámnál a 9 hónapból 7 hónapot végig hánytam :)

Fiú lett.

A második terhességemet meg sem éreztem, csak a hasam nőtt, meg néha dokihoz kellett menni :)

Fiú lett.

Most a harmadik babánál "csak" 15 hetet hánytam, nagyon jól vagyok.

Kisfiú lesz :)

2011. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen különböző volt a terhesség, és azonos neműek lesznek.
2011. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 teljesen más terhesség,az elsőnél 4 hónapig hánytam,aztán tökéletes voltam,nem is éreztem h van bennem valaki,kényelmes volt,ülni,állni,menni.Kislány lett.A 2.-nál 1x hánytam csak,de borzasztó volt ülni,állni,feküdni,keményedtem őrülten,úgy mentem mint egy kacsa már 4 hónaposan,nagyon kényelmetlen terhesség volt,fiú lett.:)
2011. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Kívánósság szempontjából: az elsővel nem voltam kívánós egyáltalán,a 2.-nál meg betegesen kívántam dolgokat,főleg az egészségteleneket,mint pl zacskós gyümölcs levesek,gumicukor(ezt nagyon!!!!!!-de a haribo pillecukrában nincs mesterséges színezék:)).
2011. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!