Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki spontás vetélés (ek) vagy...

Aki spontás vetélés (ek) vagy missed abortus (ok) után lett terhes, mikor ment először orvoshoz, hány hetesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
egy missed ab és egy spontán vetélésem volt. 5+6 hetesen mentem először
2010. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én rögtön a pozitív teszt után felhívtam a dokim telefonon, kaptam utrot és duphastont, de vizsgálatra csak 6 hetesen rendelt be.

2010. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

5.6 hetesen, kaptam utrogestant és azóta 2 hetente

2010. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is rögtön felhívtam a dokit, mondta hogy szedjek panangint (magnézium), aztán majd a 8. héten menjek. (nyár volt és mi és meg ő is pont akkor ment szabira). Mondtam persze, hát attól, hogy nézegetjük még nem fog megmaradni. De aztán nem bírtam ki és 6 hetesen elmentem egy másik dokihoz UH-ra. Ott azért kicsit megnyugodtam. Aztán a 9. héten mentem a saját dokimhoz.
2010. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

Tényleg nem attól marad meg, hogy nézegetik, de egy időben elkezdett progeszteron pótlás megmentheti az életét!

2010. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy missed ab után a következő terhességnél 7 hetesen mentem, direkt nem előbb, hogy már legyen szívhang. Az elsőnél túl korán mentem, és utrogestan ellenére missed ab lett, ezúttal nem akartam túlparázni. De ha a vetélésnél nem szedtél semmit, most érdemes hamar menni, mert lehet, hogy az a baj, hogy kevés a progeszteron. Nálam az előzmények miatt biztos volt, hogy nem az a gond, ezért bátran vártam.
2010. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!