Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Először megyek terhességi...

Először megyek terhességi tünetekkel orvoshoz. Hogy vizsgál meg a doki?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ilyenen szal nem nagyon tudom. Valaki segítene? 18/L
2010. nov. 15. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első vizsgálaton csak hüvelyi ultrahangot csinált a doki, és megbeszéltük a következő vizsgálat időpontját.
2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi. Nem küldött el terhességi laborra?

Remélem nekem is csak ultrahang lesz. Csak az a baj hogy nem biztos hogy terhesség:S

2010. nov. 15. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhességi laborba engem sem küldött. Hüvelyi ultrahangot csinált, mivel még nem volt szívhang (5 hetesen, vagyis 5 héttel az utolsó menstruációm első napja után), visszarendelt két héttel később, amikor már volt szívhang.

Azt követően kiállította a papírt, hogy élő magzatom van, amivel el kellett mennem a védőnőhöz, aki kitöltötte a "kiskönyvemet".


Attól félsz, hogy esetleg cisztád van?

A terhes méhet tapintással is érzi a doki, és mindenképpen megtapint az UH előtt, anélkül nem is vizsgál/küld el. HA tapintásra nem feltételezi a terhességet, mert nincs megvastagodva a méhfalad, akkor gondolom, más vizsgaáltokat kér.


Ha nagyon aggódsz, mondd el a problémáidat és a sejtéseidet, biztos, hogy megnyugtató választ fogsz kapni!

2010. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kézi vizsgálat+hüvelyi UH...labor nem volt
2010. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szintén, kézi vizsgálat + hüvelyi uh. De ha nem volt rákszűrésed egy éven belül, azt is meg szokták csinálni az első alkalommal.
2010. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Volt rákszűrésem nemrég úgyhogy az nem kell csinálni.Nemsokára kiderül:)
2010. nov. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!