Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merre van a Pap Károly utcai...

Merre van a Pap Károly utcai rendelő?

Figyelt kérdés
Az Állami Egészségügyi Központban voltam Nőgyógyászaton, a dokim csinált hcg vérvételt a terhességem miatt és azt mondta holnap menjek vissza, de ne oda hanem a Pap Károly utcai rendelőbe. Hogy jutok oda? Még nem voltam ott és a házszámot sem találom a neten :S Segítenétek? Köszönöm
2010. dec. 13. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ÁEK val ha szemben állsz a bejárattal fordulj meg és az utca tuloldalán kell legyen, az a Pap K. utca.
2010. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Állami Egészségügyi Központ bejárata a Pap Károly utcáról nyilik, nem értem, hogy hol voltál akkor és hova küldtek, hol mentél be?
2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A róbert károly körútnál mentem be, ez van a papíromra is írva...tuti eltévedek holnap :)
2010. dec. 13. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A régi Honvéd Kórház bejárata van a Róbert Károly körúton, az ÁEK bejárata a Pap Károly utcáról nyilik. Ha a Róbert Károly krt-on tovább mész az Árpád-hid felé, akkor ott lesz egy utca jobbra, az a Papp Károly. Jobb oldalon a saroktól néhány méterre van a bejárat.
2010. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!