Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a körzetileg kirendelt...

Ha a körzetileg kirendelt kórházban csak egy terhes rendelő van, de nem vagyok vele megelégedve, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A városban 4 kórház van, ebből 2-ben van szülészet-nőgy. Engem csak az A-ban fogadnak, mert a B-ből már többször elzavartak. De az A kórházban van 4 nőgyógyászati rendelő, ahol megint csak nem fogadnak, és egy terhes rendelő, ahol ugyan fogadnak, de mindenre ugyanazt mondják. Pl: "erős hüvely folyásra Canesten G, nem válik be, nem baj, próbáljuk meg még egyszer. Görcsöl a hasa, alig bír járni? Á, ez csak terhes tünet nem kell felfújni, pihenjen, szedjen magnéziumot. Nem válik be? Nem baj, próbáljuk meg még egyszer." Bemegyek, elmondom mi van, ő mond rá egy sablon szöveget és elküld.

Szeretnék váltani, de hova menjek? Magánorvoshoz?


2011. febr. 16. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, magánorvoshoz.
2011. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, magándoki :(
2011. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg normális az olyan hüvelyi folyás, ami néha olyan, mintha bepisiltem volna?
2011. febr. 16. 10:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát csak a magánorvos. És azt úgy lehet, hogy hozzá járok vizsgálatra, de nem nála szülök? Mármint nem fogadom fel szülésre?
2011. febr. 16. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhesség alatt normális az ilyen mértékű folyás. Csak akkor kell orvoshoz menni, ha viszketsz tőle vagy bűzös szaga van, ill. ha zöldes színű.

Engem is olyan hirtelen el tud önteni a folyás, hogy cserélnem kell tisztasági betétet. Használj te is ilyet, úgy nem lesz olyan kellemetlen... ki tudod cserélni. Amúgy most várom a második babámat, az elsőnél is ugyanilyen sok folyásom volt:-(

Az orvosokra meg azt tudom mondani, hogy az állami ellátásban sajnos ilyen felületesek:-( Tényleg magán dokihoz kell menni, ha szeretnéd, hogy foglalkozzanak veled.

2011. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy minden szakrendelésen ilyen felületesek, de ezek szerint nincs szerencséd! Keress magándokit, ha megteheted, és mondd el a problémádat, hogy miért kerested fel, nyugodtan mondd el azt is, hogy nem szeretnéd megfogadni, csak időnként megkeresni a problémákkal - neki fizetsz, nem fog ezen problémázni!
2011. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!