Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogyan mondtad el, hogy...

Kinek hogyan mondtad el, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én uncsi vagyok, de mindenkinek azt mondtam, hogy: "babát várok, képzeld".

Semmi fantáziát nem vittem bele, senkinek nem adtam ajándékba kiscipőt, se uh képet, és a pocakomra sem kötöttem masnit. Pedig tök jó és aranyos dolgok vannak, de nekem ezek valahogy nem mentek.

2010. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Párom hamarabb tudta mint én ( viccből csináltam tesztet, nem gondoltam, hogy terhes vagyok...kicsit iszogattunk, én többet, megcsináltam, ott felejtettem, aztán lefeküdtem...a párom még kiment...jön be, kiugrasztott az ágyból az örömével, én meg csak lestem:D)


A szülőket meg összeszedtük egy közös ebédre:) Kimentünk, a pocakomra rajzoltunk, kiszokni egy nagyonn gyűrűs dobozba:) Párom letérdelt én előtte, kinyitja a dobozt, felhúztam a felsőm amire oda volt írva, hogy itt vagyok:)

Mindenki kapott egy kiszoknit:))

2010. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjemhez berohantam a szobába a pozitiv tesztel hadonászva, az arcára egyszerre ült ki a boldogság és a félelem. Ekkor 3 hetes terhes lehettem.

Még aznap berohantam a szüleimhez a pozitiv teszttel hadonászva, naná hogy örültek ők is.

Aztán kb 10 hetesen irtam minden barátnőmnek sms-t hogy van egy 8 mm-es hirem, amit nem tagadok le, ha valaki megkérdezi. Naná hogy mindeki értette.

A főnökömnek 12 hetesen mondtam el, ugy hogy azt mondtam tovább nem várhatok. Erre azt hitte ki akarok lépni.

Mikor nem voltam terhes előre elterveztem kinek hogy mondom el, de nem birtam ki :)

2010. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy csináltam, ahogy az első válaszoló :)

semmi hűhó, de azért nagyon boldogok voltunk és mindenki nagyon örült a hírnek. :))

2010. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Délután hozta a párom a tesztet és megbeszéltük,hogy reggel megcsinálom.Egész éjjel nem aludtam,vártam a reggelt :)4-5 óra körül nem bírtam tovább,kimentem és megcsináltam.Azonnal két csík jelent meg jó erősen.Berohantam az alvó páromhoz,felkapcsoltam a villanyt és kérdeztem tőle:szerinted????Azt se tudta mi van.Újból kérdem:szerinted pozitív?Ő erre:micsoda?Mondom neki,hogy a teszt.

Nem!Jött a válasz.Pedig az,vigyorogtam ezerrel.Nem hitte el,6 évig próbálkoztunk.Megmutattam neki,elolvasta a használati útmutatót és ekkor elhitte.Nagyon boldog volt,csak ölelkeztünk percekig.

A sógoromnak volt egy álma amit elmesélt.Nagy örömmel újságoltam nekik,hogy összehoztuk a babát.Amikor elmentünk hozzájuk csak ennyit mondtam,valóra vált az álmod,összehoztuk a babát!

A szülőknek vettünk kis cipőt és átadtuk nekik,hogy hoztunk nektek egy kis apróságot.

34hkm

2010. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken csináltam egy tesztet. Mikor lejárt az 5 perc megnéztem, negatívnak láttam, illetve egy nagyon halvány csíkocskát láttam, de azt hittem képzelődöm és kidobtam. Aztán nem hagyott nyugodni a dolog, kibányásztam a kukából és megmutattam a férjemnek. Ő is látta a második csíkot. Másnap erősebb volt. Nem így akartam tudatni vele, úgy terveztem, hogy pozitív tesztel ébresztem. Mindegy így is nagy az öröm. :)

A családnak szenteste fogjuk elmondani. Csak egyszerűen közöljük velük semmi extra.

De például a sógornőmék úgy mondták meg a szülöknek, karácsonykor, hogy írtak egy képeslapot, hogy Boldog karácsonyt kíván lányotok, vejetek és UNOKÁTOK!

2010. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem akartuk túl hamar elmondani, de anyós depressziós ezért elárultuk neki, hátha ettől jobban lesz. Semmi extra, a párom közölte, hogy lesz még egy unokája. Anyámtól másnap megkérdezte, mikor lesz nagymama. Azt felelte reméli még sokáig nem (tesómra gondolt, aki 19 éves). Ekkor mondta a párom, hogy szerinte meg májusban. Igazából nem csináltunk nagy ügyet belőle.
2010. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kriszti83 ***** válasza:
mindenkinek úgy mondtam el, hogy milyen rokoni szál fűzi majd a gyermekemhez. Pl. Gratulálok, nagynéni/nagymama/kersztszülő leszel!
2010. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,


nálunk egy pénteki napon volt, reggel 6-kor keltem, mert nem bírtam aludni az izgalomtól, 4 napja késett, tervezett baba volt... megcsináltam a tesztet, de ahogy letettem én már rögtön láttam a 2 csíkot, viszont annyira -nem is tudom- megijedtem, hogy kiszaladtam, becsuktam a fürdő ajtaját és kivártam a 3 percet. amikor vissza mentem és láttam a két csíkot szinte ordítani a papírról, akkor elkezdtem sírni és csak annyit tudtam mondani, hogy: Apa meszelheted a garázst!! :) párom szobafestő-mázoló és akkoriban ment a Renault reklám, ahol a kispapa a garázst meszelte :) a kis ördögfiúkánk már 2 éves :)

a családnak az első uh után meséltük el, teljesen átlagos látogatásoknál és mindenkinek leesett az álla, mert csak Anyukám tudta, hogy mit tervezünk :)

a barátoknak csináltunk egy baba bejelentő bulit, csak ők nem tudták, hogy az lesz :) nagyon szuper volt :)


Ági

2010. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég hamar estem teherbe 16 évesen! Páromnál voltam mikor megcsináltam a tesztet elötte együtt olvastuk el a használati utasítást és csak úgy oda adtam neki a tesztet sírva. Megrémültem hogy úr isten babám lesz de megbezéltük hogy megtartjuk. Mivel anyuméknak kellett igazából dönteni mert kiskorú voltam, így az ultrahangos papírt adtam nekik oda. anyu nem örült neki de mára már ( márciusban 2 éves lányzómmal) a lehető legjobb viszonyban vannak.
2010. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!