Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen volta utoljára...

12 hetesen volta utoljára ultahangon. Jövő héten kell mennem akkor leszek 18 hetes. Nem sok idő ez ami a két uh közt eltelt? Aggódokhogy minden rendban van e. A kötelezö uh. n kívül többször szeretnék menni azt lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

én is ugy erzem, hogy rengeteg ido tellik el a ket uh kozott.. pedig en magandokihoz jarok, aki mindig uhz (12, 16, 19 hetesen voltam en a te "idodben"). 4 d ultrahangra mehetsz.


én 30 hetesen voltam utoljara, most 34 hetes vagyok, en is a jovo heten megyek, hat alig varom.. mondjuk utana lesz a 36 hetes nagy uh, és utana a dokihoz megyek egy het mulva, es megint uh, de akkor is.. jo lenne tudni, hogy mindig jol van a picim..


4d ultrahangra mehetsz, de az fizetos, kemenyen, vagy olyan magandokihoz jarsz, aki uh-z, és akkor nemcsak a korhazban lathatod a manód.


boldog babavarast, és turelmet (de azonnal, es nekem is :)))

2009. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom hogy aggódsz mert én is átestem rajta. A kötelező UH-k a 12 , 18 , 32 , ill 36 hetes. Persze van hogy nem mindenhol pont azon a héten, de nekem így volt. A babóca nem értékeli annyira az UH-t mint te mert azok a hullámok amik ilyenkor érik az neki nem olyan jó. Nem ártalmas, de ne kínozd a gyerkőcöt.

39 heteske

2009. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát így igen soknak tűnik a 6hét,tényleg. Én ezt úgy oldom meg,h magándokihoz járok és azt javasolta,hogy a 2.trimeszterben 3hetente szeretne látni. Tudom,ez így másabb,hiszen fizetni kell,és sajnos nem mindenki teheti meg.Én úgy "spórolok",h letelik a 3hét és a 4.héten megyek. :) Jó egészséget kívánok!!!
2009. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is így voltam uh-n ahogy te, nyugi semmi baja a picinek, elvan ő, szépen növöget! Az én kislányom kifejezetten utálja az uh-t, persze ha tehetném én minden héten megnézném, de úgy gondolom elég így 6 hetenként menni!Mikor már elkezd mocorogni, akkor már uh nélkül is tudni fogod hogy minden ok!Az meg már nem sok idő!

Boldog Babavárást! Üdv: 21 hetes kismama

2009. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!Én is soknak találom,úgyhogy inkább én is magándokihoz járok. Mivel 4 hetente kell menni,azt gondoltuk a férjemmel,hogy havonta ennyit megér nekünk,így voltunk a 12. héten a kötelezőn a kórházban, a 16-on magán,majd 19 hetesen megint a kórházban,utána 23 hetesen magán...így azért nyugodtabbak vagyunk.Egyébként a kórházban végzett vizsgálatért nem kér pénzt a dokim,úgyhogy így ki lehet bírni.Majd a 36. héttől kell hetente járni,addig nem vészes az összeg.
2009. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!