Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet sexelni...

Szerintetek lehet sexelni terhesseg alatt akar naponta többször is?

Figyelt kérdés
Ferjem nagyon kivan engem es akar naponta töbször is!Nagyon feltem a picit ezert azt mondtttam hogy hetente csak 1 alkalommal!Szerintetek jo igy?Vagy nyugodttan sexelhetunk?vizsgalaton csak 1-szer voltam,de a dokim nem mondta hogy nem sexelhetunk!Jövöheten megyek a következö UH-ra!Elöre is köszönöm!18hkm :)
2012. júl. 2. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha nem tilt el az orvosod és nem vadul csináljátok,semmi akadálya.

22hkm

2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Ezt nem tudom követni, újabb gyöngyszem a női gondolatvilágból...


... ez nem úgy van ha árt a babának akkor nem szexelünk, még hetente sem (tehát egyszer sem), ha pedig nem árt akkor szexelünk mikor kedvünk van?


Te ezt valóban úgy látod, hogy árt a babábak de azért hetente egyszer szexelsz? Egyszerüen nem is értem.

2012. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Feri bácsi válasza:


Veszélyes-e a terhesség alatti szex és ha igen, akkor miért?



Véleményem szerint igen. Minden olyan tevékenység, ami alhasi vérbőséget okozhat /pl. egy drasztikusabb hashajtó is/ abortív vagy koraszülést megindító hatású lehet. Ezenkívül komoly abortív és görcskeltő veszélyt jelent a közösülés mechanikus hatása a méhnyakon keresztül a terhes méhre, és a spermiumok magas prosztaglandin-tartalma ugyancsak vetélést vagy koraszülést indukálhat. A spontán abortuszok és a koraszülések hátterében a 48 órán belül történt szexuális aktus számottevő mértékben mutatható ki. Éppen ezért a magam részéről a terhesség első 12 hetében a szex minden formáját és az utolsó 12 hetében a közösülést szigorúan tiltom.

Pszichológusok és kineziológusok nagyon gyakran mutatnak ki aktív betegségek vagy panaszok hátterében magzati korban megélt agressziót. Ezek között nem elhanyagolható mértékű a szülők terhesség alatti /akár kíméletes/ szexuális élete, melyet a magzat fizikai és lelki értelemben egyaránt erőszakként élhet meg és aminek a negatív hatásai esetleg csak évtizedek múlva jelentkeznek akár súlyosabb betegség formájában is.


[link]

2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó vagyok.

Nekünk nagyon nehezen sikerültek a babák (több mint 3 év), 1-12. hétben nem akartam kockáztatniu. Utána engedte a dokim, de párom féltette a babókat, így mi nem szexeltünk 1x se. Mondjuk max gumival csináltam volna.


34 hetes km

2012. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom de én 22 hetes babás vagyok.Ugyan olyan rendszerességgel élünk nemi életet a párommal mint elötte.Ha a baba egészséges és nincsen vele semmi gond akkor mi akadálya lenne??:D
2012. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

red4me

Ne zavarjon hogy valaszt szeretnek ra kapni.Ha valaki pontosan tudja,es azt mondja hogy ne sexeljunk egyaltalan mert art a picinek akkor egyertelmuen nem sexelunk!Egyertelmuen nem vagyok tisztaba vele hogy mit szabad es mit nem,mivel az elsö babank!De örulök neki hogy te nagyon okos vagy es tajekozott arra hogy masikat hogy kezeld le,GRATULALOK!

Feribacsi nagyon szepen köszönöm a valaszat,sokat segitett!!:)

2012. júl. 2. 20:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!Nagyon boldog babavarast mindednkinek!!!:)
2012. júl. 2. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

"Ne zavarjon hogy valaszt szeretnek ra kapni."


De kitől, tőlem? Vagy Feri bácsitól?


Nőgyógyászod titkolozott? Elmondja ha veszélyeztetett terhes vagy akkor nincs szex, ha nem akkor van. Ez a doki dolga, nem a miénk. Doki helyett a gyakorikérdéseket követed?


De én nem is ezen vagyok kiakadva, hanem azon hogy úgy gondolod ez árt, ettöl függetlenül azért hetente szexelsz.

Gondolom hetente csak picit árt.

2012. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most ezt az utolsó előtti hozzászólásod kinek írtad?

:D

2012. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

red4you

Az eg vilagon senki nem mondtta hogy irj ide!Te latsz meg rajtad kivul valakit aki ilyen taplo modon nyiltakozik?Mert en nem!Mindednki segitökesz!Mivel a nögyogyaszom nem magyar es nem is magyarorszagon elek kicsit nehez vele ilyan dolgokrol beszelnem!es szerintem erre az oldalra nyzugodttan kiirhatom,aki akar segit aki akr nem!Senkinek nem kötelezö!Igy neked sem!

2012. júl. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!