Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vok. A párom...

Gold0609 kérdése:

12hetes terhes vok. A párom mikor megtudta, lelépett a volt bnőjéhez, aki védőnő. Ez a csaj engem többször megfenyegetett, h vetessem el. Forduljak ügyvédhez? Lehet tenni vmit ilyen ügyben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó védőnő lehet. A pasiról meg inkább nem mondok semmit. Hogy fenyegetett meg?
2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2012. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a csaj felettesével beszélj. Nem normális sem a csaj, sem a volt párod.
2012. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

a fenyegetést nem lehet bizonyítani, úgyh nem tudsz mit csinálni. ugyanez vonatkozik a zaklatásra. nincs tettlegesség, úgyh nem csinálnak semmit. sajnos te húzhatod a rövidebbet, mert ha szólsz a főnökének, ha a munkahelyén kedvesen viselkedik,akkor ott is te leszel a gonosz, hogy "hazudozol róla" :(

nem tudom mi lehet jó megoldás ilyen esetben. vhogy vonulj ki a képből, ne törődj velük, hátha békén hagynak előbb-utóbb.

2012. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A születendő gyermekedre gondolj, és kérlek ne az apjával foglalkozz! Még van időd feldolgozni és esetleg új párt találni, de biztos a családod is melletted lesz. Kérlek, hagyd a két idiótát, nem hiányzik most ez sem neked sem a babádnak! Inkább ne legyen apja, mint egy felkészületlen gyáva féreg!
2012. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Én most nyilván tetű vagyok, de biztos meg akarod szülni? Nem lenne jobb, egy olyan apával aki szeret benneteket? Amúgy a védőnőknek ki van írva, hogy mikor rendelnek, és akkor kinézed, hogy mikor nincs ott, és segítséget kérsz a vezetőjétől, és ennyi.
2012. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

12 hét után magyarországon már nem is végeznek terhesség megszakítást., csak ha nem indokolt.

nehogy már a védőnő fenyegessen meg hát ki ő??????

2012. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mizuzizu92 ***** válasza:
100%

Hát komolyan hogy tudná elvetetni már?

Amúgy az ilyen ember aki védőnő létére ,ilyent csinál az nem védőnő és nem ember.

Csak akkor tudnál tenni ha sok panasz van rá .

2012. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Áruld már el nekem, hogy a csajnak mi köze van hozzá, hogy terhes vagy! Merthogy a kettőtöket összekötő kapocsa az a pasid... volt pasid, az egy dolog, de ezen kívül semmi közötök egymáshoz. Ne fordulj ügyvédhez, mert 1 baromi sok pénz, 2 csak idegesíted magad, 3 ezt a pénzt és energiát mind fordíthatnád a babádra. Ne foglalkozz velük! Ha teheted, akkor költözz el, vagy kérd meg barátnődet, anyukádat, hogy a legközelebbi alkalommal kísérjen el a védőnőhöz (lehetőleg ne ehhez a csajhoz), és ha még is szekálna, akkor hagyd, hogy a barátnőd, vagy az anyukád veszekedjen vele, és te figyelj inkább arra, hogy egészségesen táplálkozz és igyál sok folyadékot, pihenj sokat és ne fáraszd ki magad.
2012. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, védőnő és ilyen ember kezébe adják a nők a gyereküket! egy kutyát nem adnék a kezébe. És tehetetlen vok az ügyben, ez a legrosszabb! köszönöm a segítségeteket! próbálom feldolgozni ezt az egész ügyet! undorító h ilyen egyátalán megtörténhet!
2012. jún. 9. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!