Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes es 1 napos terhes...

17 hetes es 1 napos terhes vagyok, es a 16. heten ereztem eloszor, h mozgott a baba. Ez a masodik napja, h nem erzek semmit, de jol erzem maggam. Aggodnom kellene, vagy nem mozog meg olyan gyakorisaggal. Kell-e minden nap ereznem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

16-17 hetesen még nem lehet minden nap érezni. Ne idegeskedj ezen. Még olyan aprócska, hogy nem érzed rendesen a mozgásait. Gondolhatod bélmozgásnak stb. Majd úgy a 25-26. héttől- nah akkor már észre veszed:)))

32 hetes kismami

2009. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is aggódtam ezen, bár nekem fiatalabban mocorgott először. Nem baj, ha nem érzed folyton, majd bejelentkezik:) Esetleg csikizzen meg a párod, nevess egy jót fekve, és nekiáll kapálózni... Nálunk ez működik:)

2009. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adri baba ***** válasza:

Én most leszek 20 hetes az elején nekem sem kalimpált minden nap!Mostmár igen,nyüzsög...:))

A párod sokat segíthet benne...ÉN tegnap mondtam neki hogy rúgj apába ,hát belerúgott!:)

2009. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 17. héten mozdult meg először, utána egy hétig semmi, aztán utána már szinte minden nap, a 20. héttől meg úgy beindult, hogy ment éjjel-nappal. Ne izgulj, a te babid is elkezd majd rendesen mocorogni. Jó babavárást!
2009. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En tegnap toltottem a 16.hetet es bizony ereztem rugast haromszor zsinorban, utana meg egyszer, meg meg egyszer. Elotte napokig nem nagyon ereztem es aggodtam, pedig tudom az agyammal, hogy nem kell oket erezni minden aldott nap ilyen koran. Majd amikor mar igazan nagy lesz,akkor fog mozgolodni minden nap.
2009. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!