Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érezni a baba...

Mikortól lehet érezni a baba mozgását a külvilágból (pl. a páromnak)?

Figyelt kérdés
20hetes kismama vagyok.Én már érzem a pici mozgását a 16.héttől.Apa is szeretné már...sokat kell várnia még?
2011. nov. 6. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk olyan 20.-héttől lehetett érezni hogy éppen hol mocorog de igazából mikor már olyan 24.-hetes voltam akkor nagyon intenzívebben most pedig iszonyatosan lehet most vagyok a 27.--hétben?

Sok boldogságot és Boldog babavárást :)

2011. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 24 hetes vagyok, és a párom most kezdi érezni. De csak akkor ha tényleg nagyot rúg. Sokszor ott a keze, én érzem, hogy rúgott, de ő nem. Ugyhogy szerintem majd most fog intenzivebben és erőteljesebben mocorogni.
2011. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk első baba, én a 19. héten éreztem először, Apukának pedig csak egy hetet kellett várnia (vékony testalkatú vagyok). Jó, türelem kell hozzá és szerencse is, mert nem mozog állandóan és még kívülről nem érezni annyira, mint amennyire én bentről érzem. Barátkoznak egymással, énekelget is neki.

21h3n kismama

2011. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!akkor már a páromnak sem kell sokat várnia:)))

Boldog babavárást Nektek!

2011. nov. 6. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 19.hétben kezdtem el érezni a párom rá 2hét múlva kb. a vége fele annyira érezte, hogy egyszer meg is ijedt töle annyira megmozdult.
2011. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 6. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 15. hét végén éreztem először, most 21 hetes vagyok, a férjem tegnap este érezte először. Szerintem a baba is tudta, hogy ott a keze, mert kb 5 percig csak ott matatott, ahol apa fogta a hasam, nagyon aranyos volt :)
2011. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már apuci is érezte olyan 18-19 hetesen.
2011. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!