Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor illik felkérni a kereszt...

Mikor illik felkérni a keresztszülőket? A baba születése előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiunknak bátyám és a felesége a keresztszülei. Manócska még a pocakomba volt, amikor felkértük őket.
2010. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés,erre én is kíváncsi vagyok csak nekünk már nem sok időnk van az előttei felkérésre ha esetleg úgy illik :-)))

Úgyhogy írjatok sokan hogy mi a helyes!:-)

2010. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már csak babonából sem kértem volna fel senkit szülés előtt. Nyilván mindenki biztos benne, hogy semmi gond nem lehet, de mégis....

Egyszerre szültünk a hugommal, keresztbe-keresztszülők vagyunk, és hiába éreztük előre, hogy minden OK lesz, és egymást fogjuk felkérni, kb. 3 hósak voltak a babák, amikor szóba került a téma. 6 hósan kereszteltünk.

2010. dec. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az fordult meg a fejemben, hogy babonából csak születés után fogjuk felkérni őket. De azért kíváncsi lennék rá, hogy ki, hogy csinálta.
2010. dec. 14. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!