Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek a vasban gazdag élelmis...

Melyek a vasban gazdag élelmiszerek, illetve ti milyen vaskészítményt szedtek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Spenót pl, de sokkal kevésbé tud belőle felszívódni a vas, mint a húsból. Ezért a babáknak is az első hús amit kaphatnak borjú vagy nyúl. Abban van sok, mert vörös húsok, és könnyen felszívódik.
2010. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyers cékla.

Nagylyukú reszelőn lereszelsz fele-fele nyers répát meg céklát, és majonézzel összekevered. Másnap isteni.

A répával óvatosan, mert A vitamin van benne.

2010. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ferrokomp Forte(remélem jól írtam le)ezt ajánlották mert vashiányos voltam
2010. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon bírtam a vastablettákat (hányinger, hasmenés), nekem a Dr. Steinberger plus Eisenblut gyümölcslé alapú étrendkiegészítőt ajánlották vassal és vitaminnal!

34hKm.

2010. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neo-Ferro-Folgamma (vaskészítmény), illetve sóska, spenót. Ma nálunk is ez lesz a menü.

Üdv

2010. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!