Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozatot mikor...

Apasági nyilatkozatot mikor kell tenni szülés elött egy hónappal vagy hamarabb is meg lehet tenni? ÍMég eléggé az elején járunk csak tuni szeretném. Hol kell tenni és pénzbe kerül? Ha igen mennyibe?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szülés kiírt időpontja előtt 1-1.5 hónappal.Az anya bejelentett lakcímének Önkormányzatánál.Ingyenes. Kell a kis könyved,személyi,lakcím kártya és az apa ugyanezekkel az iratokkal.

Arra figyelj,hogy a kis könyvben legyen feltüntetve a fogantatás időpontja,vagy az orvostól egy erről szóló igazolás.

2009. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Így van,amit előző írt. Én 28hetes csináltattam meg.
2009. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a betöltött 26. héttől lehet tenni a fent említett papírokkal és a doki álltal kiadott igazolással.Szép és könnyű terhességet!
2009. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már nincs időbeli megkötés, a várandósság alatt bármikor meg lehet csináltatni.
2009. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs megköttve hogy milyen régi lehet csak a papír??
2009. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ma voltam, hogy kikérjam a hajadonségi nyiltkozatom mert a bnőmnek még kellett.Álítólga mér nem kell.

Nincs időhöz se kötve mert a pocakodban lévő magzatra állítják ki.

Kell hoozzá a személyid, kiskönyved, orovosi igazolás a fogantatás és a szülés vélt időpontjáról és az apa meg az ő személyie és lakcímkártyája.

Bármelyik okményirodába megcsinálják nem kell oda menni ahova be vagy jelentve.


Boldog babavárást!

2009. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!