Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetet taposom. Lassan egy...

36 hetet taposom. Lassan egy hete nem alszom éjszaka (max.1,5 órát) és nappal se tudok.45 percenként járok pisilni. Égnek a szemeim a fáradtságtól, egyre ingerültebb vagyok. Teljesen kivagyok. Van valami ötletetek alvásra?

Figyelt kérdés
Van egy 27 hónapos kisfiam, Ő néha-néha megébred éjszaka, de Ő hagyna aludni. Valami a szervezetemben van, ami nem engedi az alvást. Már itthon vagyok, nem dolgozom, de itthon jól kifárasztom magam (vasalás, takarítás stb.) mégse tudok napközben aludni se éjjel. Úgy érzek kimerülök teljesen és ez a családom kárára megy.
2010. dec. 14. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válts stratégiát, ne fáraszd ki magad nappal a szükségesnél jobban, inkább lazíts, relaxálj, meditálj, amit tudsz. Forró fürdő némi levendula olajjal, egy lazító masszázs a párodtól, szóval pihenj, amennyit tudsz, akkor is ha az nem alvás.
2010. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Langyos mézes tej lefekvés előtt. Esetleg próbálj ki valami homeopátiát.
2010. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 30. hétben járok, és én már most alig bírok aludni, pedig érzem, hogy hulla fáradt vagyok. Még este valahogy csak el tudok aludni- persze azt is csak 11 körül, majd 3 körül felébredek, és csak a nappaliban bírok ülni, mert a fekvés sehogy sem jó. Viszont próbáld meg a sedatif pc-t, ez homeopátiás szer (nyelv alatt elszopogatva)valamelyest segít. Ha 3 körül beveszem, van esélyem, hogy 5 körül még vissza tudok aludni- anélkül esélytelen volt.

Jó pihenést!

2010. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a langyos mézes tej nem jöhet szóba, mert terhességi cukros vagyok:( A sedafic-ot ma megvettem, remélem az esetleg segít. A doki szerint a forró fürdő a kádban nem tesz jót, vagyis beindíthatja a dolgokat, ezért nem javasolja és a masszázzsal is vigyázni kell, állítólag...Próbálok lazítani itthon, de valahogy mindig látom a hátramaradt házimunkát és akkor beindulok...de azért pihenek is...Remélem tudok éjjel pihenni, mert az első kisfiamnál is nagyon kivoltam merülve, emiatt...
2010. dec. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!