Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megbántad az abortuszt?...

Megbántad az abortuszt? Kérlek írjátok le miért döntöttetek így és megbántátok-e

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem bántam meg, 19 éves egyetemista voltam, karriertervekkel, pénz nélkül és a kellően stabil párkapcsolat sem volt meg hozzá - az egyetlen ésszerű megoldás volt az abortusz.


Ennek már több, mint 15 éve, azóta szép családom van, megvan az áhított karrier és a jó anyagi háttér. Nem bántam meg semmit.

2011. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Megbántam-e? Nem tudom. 19 voltam, egyetemista, a kapcsolat nem müködött.

Azóta van férjem, diplomám, egy kisfiam, de már 2,5 éve várjuk a kistesot és nem jön. Meddö lettem.

Mondhatod azt, h már van egy fiam és nem az abortusztól lettem meddö. Ez igy is van. DE ha megtartottam volna...

Nem lenne diplomám, férjem se és egyedül minimálbérböl nevelném a gyerekem, az apja meg fizetne kb 5000ft gyerektartást.

Összességében nem bántam meg, de sokszor eszembe jut.

2011. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Sajnálom, hogy ezt mondom, de én sem bántam meg. 17 éves voltam, érettségi előtt álltam, nem voltunk rá felkészülve. Azóta lett szakmám, megházasodtam, lett pénzügyi háttér, és van egy 3 hónapos kisfiam. Az apja mellett ő életem legnagyobb szerelme. Ha akkor nem úgy döntök ahogy, most valahol nagyon szegényesen nevelném azt a gyereket, boldogtalanul. Sokszor eszembe jut, bánt a dolog, de tudom, hogy helyesen tettem, és ennek most meglett az eredménye.

2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Meg is bántam, meg nem is. Én 15 voltam, de a lelki trauma, amit akkor átéltem, kizökkentett a suliból. 16 éves korom óta egyedül vagyok, így is, meg úgy is egyedül lettem volna. Most 22 vagyok, van egy szerető párom, 12 hetes a picúr a pocakomban, és az ő segítségével fejezem be az iskolát estin. De minden évben azon a bizonyos márciusi napon gyújtok egy gyertyát.

Ja és nem mellesleg összetehetem a két kezem, hogy ez a picúr összejött, mert nagyon súlyos testi problémák alakultak ki bennem/rajtam az abortusz után.

2011. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Igaz végül nem abortuszom volt, hanem missed ab, de nem bántam 8volna9 meg.

21 éves voltam, terhes lettem, nem akaratm megtartani

Az aborusz előtti napon elkezdtem vérezni, UH-on csak üres petezsák volt(mondjuk előtte nem si ksézült UH)

Ennek 18 éve, azóta van 2 gyerekem.


De 21 évesen a semmire nem szültem volna.

2011. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:'(
2017. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!