Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszt gondoltál meg...

Abortuszt gondoltál meg utolsó pillanatban a kórházban?

Figyelt kérdés
hogy élted meg?
2011. ápr. 29. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére személyes tapasztalatom nincs abortusz (és/vagy gondolat) terén.


Nemrég volt itt egy kérdés, sajnos nem találom.

Az volt a lényege, hogy külföldön lakik a csaj, hazajött abortuszra, megerősítést-támogatást várt a kérdésétől. Persze kapott hideget, meleget. Pár napig nem válaszolt, majd beszámolt róla, hogy az abortusz előtti vizsgálatnál közölte a dokival, hogy meggondolta magát, nem szeretné elvetetni a babát. Ha már ott volt, csináltak egy uh-t, ahol nem volt szívműködése a babának...

2011. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-o az komoly :-S
2011. ápr. 29. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem de egy közeli ismerősöm igen. Mindent kifizetett már csak a műtét volt hátra be is ment a kórházba de mielőtt bármit is csinálhattak volna vele el jött. Most van egy egy éves csodálatos kisfia akit imád. Szóval remekül döntött pedig nem gazdagok egyáltalán és mégis ez volt a legjobb döntés amit meghozott. Én se mennék abortuszra egyszerűen lelkileg nem bírnám megtenni.
2011. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is elkezdtem intézni az abortuszt, mert párom közölte, hogy neki nem kell a gyerek.

Aztán elmentem a kórházba, megláttam uh-on a babát, megköszöntem a vizsgálatot, és kijöttem.

Itthon közöltem apával, hogy a baba marad, és elhagyom. 5 hetes a kislányunk, akiért az apukája teljesen oda van, és azóta is együtt vagyunk. Apa is megnézte az uh felvételt. :)

2011. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!