Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagyok fazva. Rengeteget...

Meg vagyok fazva. Rengeteget kohogok, mar a hasizmom faj, lazam nincs, az orromat fujom. Milyen gyogyszer megengedett 12 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
cAlcium sandoz plussz 1000mg c vitami-ez egy pezsgőtabletta, napi kétszer egy 5 nap s helyre jössz, nekem is ez volt terhesség alatt kétszer is.
2009. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én 7hetesen voltam megfázva és köhögtem,meg még atorkom is fájt.Citromos teát ittam,ettem magába a mézet,rengeteg gyümölcs,húsleves.Köhögésre pedig STODAL szirup,gyógyszertárba kapható recept nélkül,ez egy homeopátiás készitmény nekem is ezt ajánlotta a gyógyszertáros.Jobbulást kivánok.10hetes kismama.
2009. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyl Oscillococcinum-ot ez homeós bogyó bármikor szedheted nagyon jó és igyál mellette Calcium Sandoz pezsgőtabit. Nekem ezeket gyógyszerész anyukám adta anno. Én is nagyon meg voltam fázva az elején 2x vagy 3x is.
2009. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Calcium Sandoz+C ahogy az első válaszoló is írta. Amúgy még külön is szedhetsz c vitamint az nem árthat.

2009. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a mézes hársfa tea hozott helyre hasonló helyzetben.
2009. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én 7 hetesen estem bele egy hasonló betegségbe, rengeteget köhögtem, ettől sajnos bevérzés is lett a méhemben, úgyhogy azóta itthon vagyok veszélyeztetetten.

mindent kipróbáltam és STODAL vált be. (homeopátiás szirup)

állítólag a hagymatea csodákra képes, de sajnos én rosszul lettem az ízétől, azóta is a férjem vágja a hagymát amikor főzök. Egyszerűen nem bírom a hagymát mióta babás állapotban vagyok.

De mint mondtam SOKAN ESKÜSZNEK A HAGYMATEÁRA.

(1 fej hámozatlan hagymát megfőzől, aztán ízesítheted cukorral bármivel, akár más teafűvel is, csak ne feketeteával a koffein miatt)

2009. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!