Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kellett terhesség alatt...

Kinek kellett terhesség alatt diétázni a túlgyors hízás miatt, és hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:34
 1/7 anonim válasza:

szia!

nekem a 29.hétnél szoltak amig 11kilot hiztam hogy diétáznom kell.Én fehér kenyér helyett teljes kiörlésüt eszem,és szénhidrát helyett (csoki helyett) édesitöszeres dolgokat(norbis puding,amit cukorbetegeknek ajánlanak,...)

És sok narancsot eszek csoki helyett,és igy nem hiztam semmit,söt lement fél kilo,De ez ugy is attol függ h hogyan reagál a szervezeted.

2009. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Rám 19 hetesen szólt az orvos hogy ideje elkezdeni diétázni...ugyanis 9 kilónál tartottam. Nagyon rossz,mert kivánós is vagyok,a csokit amugy is imádom,de nem ehetem. Nem eszem még kenyeret,és igyekszem nem túl hizlaló föételeket kreálni. Most 24 hetes vagyok és a hizásom azóta megállt,legalábbis minimális lett. Holnap megyek a cukorterheléses vérvételre,remélem ott is minden rendben lesz!!
2009. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mit esztek egy nap? hogy néz ki a menütök?
2009. márc. 30. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mai "menüm" : Reggel ettem tojásrántottát,aztán megéheztem kb 1 óra mulva,ettem 1 csomag györi édes jó reggelt. Ebédre levest,majd késöbb 2db virslit,persze minden nélkül. Vacsim csirkemell sonka volt paradicsommal és retekkel. Van hogy nem birom tovább akkor általában gyümölcsöt eszek,vagy pár szelet sonkát. E mellett sokat iszom,most szoktam rá a Lidlbe lehet kapni gyümölcsös tejsavó italt,finom és eltelit. A holnapi ebédem pl. gyrostál lesz,saját kezüleg elkészitve persze krumpli nélkül. Remélem segitettem. Nem könnyü,soha nem gondoltam volna hogy én ezt kibirom,de a babáért muszáj. =) ". voltam
2009. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
". voltam = 2.válaszoló voltam,csak elirtam =)
2009. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ennyit eszek kb egy nap...
2009. márc. 31. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy nem vagyok szigorú diétán (még),úgyhogy akik mondjuk 200g szénhidrátot ehetnek egész nap,azt nemtudom hogy nézhet ki. De ha kb ennyit eszel akkor szerintem nem lehet gondod.
2009. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!