Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a Bajcsyban szültök,...

Akik a Bajcsyban szültök, vagy szültetek, volt fogadott orvos, vagy szülésznő?

Figyelt kérdés

Nekem az orvosom kerek perec kérdés nélkül megmondta mennyit kér, és ez felháborított nagyon:-((((

Akiknek nem volt fogadott orvosuk, hogy bántak veletek szüléskor és utána?


2010. dec. 15. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj én mondjuk nem a Bajcsyban fogok szülni,de nekem is most nyögte be az orvosom mennyit fog kérni és rosszul lettem én is,de én már nem variálok.Sokat mondott?
2010. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a sokon van a hagsúly, hanem én nem tudok megbírkozni ezzel a világgal, mert nekünk kenyérre alig telik, szó szerint, mert a lakás hitelünk, lessan kettőnk fizetését viszi, és még dokira gyűjteni:-((((Miből? a doki azt mondta ő sem gazdag, ezt mondta:-(amit megértek, de tuti nem olyan csóró mint én!
2010. dec. 15. 10:27
 3/8 A kérdező kommentje:

Na meg azt mondta , ha nem választok dokit, akkor is megszülöm a gyereket, de neki van fix 50 es tarifája és kész:-((((

Nekem eddig csak jó tapasztalatom van a kórházat illetően, ezért is mennék is oda szülni.

2010. dec. 15. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

szerintem vannak jó orvosok ott, uhogy van esély, h ha ügyeletben is szülsz akkor is biztos jó ellátást kapsz.amúgy itt sok jót olvastam az ottani szülésekről ügyeleti időben is.főleg ha most nincs rá keret akkor nem is kell fogadni sztem, elég sok mindent kell venni a babának még majd születés előtt amit épp elég kifizetni.Ha viszont fogadsz orvost és ennyit kér akkor nincs mese, akkor ennyi.én is ott fogok szülni, van orvosom is és többet fizetek majd mint50:(

amúgy gondolom, h nem bánnak nagyon másképp azzal aki nem fizet, csak annyival másabb a helyzet, h az az orvos van ott akit már megszoktál és ismeritek egymást.

2010. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!Mikor szülsz? És kinél?Neked is kerek perec kérdés nélkül megmondta mennyi?
2010. dec. 15. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem meg úgy kb. a félidő táján, h mennyi az annyi.

Dán dr.-nál szülök.

És neked melyik doki volt ez??

2010. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja , a kérdésedre nem válaszoltam:)

szóval 2-3 héten belül szülök.

2010. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húha:-))))Akkor nem sokára a kis pocaklakó a világra jön:-)))Dán dokit nem ismerem nem is halottam róla.Majs írdd meg, persze nem szülés után rögtön, hogy ment a szülés:-)

Gondolok majd rátok.

Az én dokim Varga Horgosi Ágnes, de sajna nem fogom tudni kifinnanszírozni, hogy magán dokim lehessen.

2010. dec. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!