Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok....

36 hetes kismama vagyok. Nagyon fáj a szemérem csontom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Pihenj.Semmit nem tehetsz a gyerek és a hormonok dolgoznak szülésnél rosszabb lesz utánna elmúlik.

Meleget tegyél rá v.mennyit csillapít.

2009. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi nem a kérdésre válaszolok,de neked ez milyen fájdalom?Én igen erős talán szuró fájdalmat érzek,kicsit feszitő is.Mozgásra erősődik.Pihenésre enyhül.Mikor mondtam a dokimnak,annyit mondott,hogy igyak kálcium pezsgőtabletát és hogy ez a fájdalom belefér.De nem tudom pontosan mi fáj.
2009. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

A szurkálás és feszítés nem a csont,hanem a méh,a szalagok stb...arra jó lehet a kalcium v.magne b6.

A szeméremcsont fájdalom az egészen más,nyomás van a csonton,mintha odarúgtak volna pl.

2009. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ilyet én is tapasztaltam, meg barátnőm is, és rá pontosan 4 hétre megszültünk. Azt mondták nekem akkor, hogy tágul a medencecsont, meg ott lent a csontok, helyezkedik befele a gyerek.
2009. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaza van az előttem szólónak.

A medencéd elkezdett kitágulni, és elkezd beékelődni a pici feje.

Nekem a derekam fájt irgalmatlanul a héten, a dokim szerint ugyanezért. (csak nekem más idegeket "talált" el)

A bébi feszíti már szét a medence-részt.


Készülődik a születésre!


Ja, és nem elkeseríteni akarlak, de erre állítólag nincs gyógymód. Majd a szülés lesz az.

Én is kérdeztem, hogy mit tehetnék, de azt mondta az orvos, hogy semmit nem tudok.


Ez egy normális folyamat, és még a pihenés sem segít se rövid-, se hosszútávon, mert így is, úgy is feszít.

Nekem se állva, se fekve, se ülve nem volt jó, de amikor négykézlábra ereszkedtem, akkor enyhült, és pár perc múlva el is múlt.

De mondom, nekem a derekam fájt, a gerincem mellett.

Azóta még nem éreztem, de állítólag erre számítanom kell.

És a szemérem csont fájdalmára is.


Már csak 4 hét!

Tarts ki!


Szintén 36 hetes kismami

2009. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, tágulsz,ez ellen nem tudsz mit tenni, bármit szedhetsz rá, ez nem fog elmúlni :S hisz szülni készülsz, természetes dolog :) - ezt mondta a dokim.

nekem is nagyon fáj már 1-2 hete.

most az utolsó hetekben (napokban) még pihenj amennyit tudsz, utána már nem lesz lehetőséged rá...

üdv, 37 hetes kismama

2009. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kezd fájni, de nekem éjszaka, hogy aludni se tudjak. :)

Mondjuk jobb lenne ha lejebb menne a baba, így is sokat fáj a gyomrom mert rúgdosa.

Rettegek már a lefekvéstől :( De kibírom. :) 36 heteske

2009. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?Mert nekem is fáj és ezt mondta rá az orvosom?
2009. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azert, mert ugy irtad ala, hogy heteske. :)
2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!