Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21 hetes terhes vagyok, és...

20-21 hetes terhes vagyok, és csak nagyon ritkán érzem, hogy mozog a baba, eddig minden vizsgálat eredménye teljesen jó volt! Normális, hogy nem érzem még a mozgását?

Figyelt kérdés
2008. jan. 18. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem minden baba mozog egyformán.Lehet,hogy a babád befelé van fordulva,azért nem érzed annyira,vagy a passzív baba´k közé tartozik.Ne aggódj,minden rendben van.

2008. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha legközelebb találkozol a védőnővel,akkor említsd meg neki ezt a dolgot.De ha minden nap érzed a mozgást csak nem sokat,akkor nem hiszem,h baj van.Ilyentájt kell rendszeressé válni az észlelésnek.De tény,h vannak aktívabb babák is.Az én leányom,nagyon mocorgós,és nagyon gyakran rugdos.Viszont nem minden nap egyformán aktív.Szerintem nem lehet baj.
2008. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
22 hetes vagyok és az én babám a mellső hasfalon tapadt meg. Érzem a mozgolódását, de csak ha nyugodtan ülök kicsit hátradölve. Amúgy ha rúg, akkor befelé rugdossa a szerveimet, kifejezetten szereti a hólyagomat.:)
2008. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem kéne, de nemtudom megállni hogy egyek egy kis csokit... Néha szoktam pici colát is inni. Szerintem emiatt, nekem nagyon aktiv a a babám. Próbáld ki! De csak mértékkel!!! 25 hetes kismama
2008. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most vagyok 26 hetes és úgy a 22-23. héten kezdett igazából mocorogni, és teljesen parában voltam mert előtte nem igazán mocorgott (nem éreztem, úgy mint te), de azóta beindult. Szerintem ne izgul, biztos a tied is csak pár hét múlva fog jobban mozgolódni.De a ritka mozgás is nagyon jó, csak mozogjon az a lényeg, állítólag akkor van baj, ha napokig semmit sem mozog, de ez nálad nem áll fenn!!!!

Jó babavárást.

2008. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, nem vagyunk egyformák . nekem is tegnap pl sokat mozgott a babám, ma alig. Nem egyforma. VAn, hogy pihen van , hogy aktív, megérzi a frontot, sokmindent.

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.)

2008. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!