Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés normális 12 hetes...

Gyomorégés normális 12 hetes terhesen? Ha igen, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

normális, lesz még a vége felé is

nekem csak a Rennie vált be, azt nyugodtan elrágcsálhatod állapotosan is

2010. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos normális,és ez ki is fog tartani a végéig.Annyit tehetsz,hogy megpróbálod megfigyelni,hogy mi az az étel,ital,amitől kellemetlenebbül érzed magad(pl.hagyma,szénsavas italok),és azokat elhagyod.
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Rennie tabletta nagyon bevált.
2010. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is 12 hetes vagyok, és reggelente ég a gyomrom, igazából úgy érzem a baba ébreszt...korábban, mint én szeretnék kelni:)...ilyenkor mindig eszem egy kicsit...leginkább szénhidrátot (kenyér, zsemle, kifli) ettől el is múlik, és szundikálok még egy-két órát. Illetve, ha napközben fordul elő, az is azt jelzi, hogy ennem kell, most napi 5 x-re osztom be az étkezéseket.

2010. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tej az egyik legjobb savközömbösítő.Nekem bevált.Ha ég a gyomrod igyál sok tejet.
2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! sajnos normális, és vélhetőleg egyre rosszabb lesz. Én kismillió dolgot kipróbáltam: tej, kamillatea, korpovit keksz, sótlan pörkölt földimogyoró, kenyér zsömle ilyesmi, salvus víz -ez utóbbitól hánytam-, dr stomi savlekötő tablette -ez bevált, de gusztustalan volt az íze-, nekem csak a rennie vált be. Eleinte (kb a 16. héttől) napi 1, de a végén (12napot ráhúztam a kiírtra) volt hogy 2-3 óránként be kellett vennem egyet. Igyekeztem szinte teljesen fűszermentes kajákat enni, nem ittam gyümölcsleveket -pedig amúgy azokat én alapból mindig higítom vízzel mert úgy szeretem-, de ha semmit nem ettem akkor is égett. Sajnos ez adottság. Viszont mondok egy jó hírt is, a szülés után a kórházban másnap észrevettem hogy nem ég a gyomrom és csodás érzés volt az is :) szóval el fog múlni, de lehet hogy Nálad valami beválik majd :) boldog babavárást!
2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!