Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+ 3h vagyok és borzasztóan...

8+ 3h vagyok és borzasztóan köhögök, a torkom egyelőre nem fáj, csak sokat fújom az orrom, éjjelente állandóan bedugul. Mit tehetek, milyen készítményeket használhatok? Orrspray?

Figyelt kérdés

4éves kisfiamtól sikerült elkapjam, Neki adok gyógyszert, de én nem tudom mit szedhetnék, használhatnék. :(

Annyira tud kínozni a köhögés, hogy akár hányásig is képes elmenni. :( Légyszi adjatok valami tanácsot, segítséget, mert a beteg gyerkőcömmel nem akarok elmenni a felnőtt körzetihez, nehogy még több nyavalyát összeszedjünk, még várunk ... , mindig rengetegen vannak a dokinál. :(


2010. dec. 15. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én köhögésre, torokfájásra sós vízzel öblögettem, pár nap múlva el is múlt.
2010. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen legyen a víz? Langyos? Meleg? Kb milyen arányban legyen a só?


Olyan rossz érzés, levegőt is nehéz vegyek, olyan mintha ülne valaki a mellkasomon. :(

2010. dec. 15. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy éled túl a sós vizet? Én tavaly csináltam kb 3 napig bírtam úgy felmarta a szám:S


Amúgy amit én javasolok az a hagymatea mézzel és tejjel Köhögésre isteni! Náthára meg párologtatás és hát nemtudom:S Csepp, spray azt nem lehet, de hátha van sós spray...mi is a neve...tengeri só? talán..na az homeós! de kérdezz rá a gyógyszerésztől:)


Jobbulást:)

2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben szenvedek már kb. 3 hete+ "ráadás": 5 hónapos pocilakóm is van. Én kamilla-málnás teát iszogatok és "vietnámi balzsamhoz" hasonló krémmel kenegetem a nyakam, mellkasom, hátam mert nekem ez nagyon jót tett, sőt még az orrlyukamhoz is kentem és pár perc múlva már kamionnyi cucc jött ki de nekem ez bevált.. ha nincs málnás filtered akkor simán kamilla tea is jó: nyugtató hatású, baciölő és gombaölő- kipucol rendesen.

Fertőtlenítő szopogató cukor: strepsils, vagy tantum verde, de vannak már olyan orrspray-k amik tengeri sót tartalmaznak és VN-k.Vagy lándzsás útifű szirup- gyermek is ihatja..de ez mind rajta van ennek a dobozán.

sok gyümi: grapfruit, banán, alma, kivi, szóval vitaminok.

Jobbulást!!

2010. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orrspray-bol tengerviz alaput hasznalhatsz, amennyit csak szeretned, az nem art a babanak.
2010. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, most lábaltam ki ebből a helyzetből, de nekem még a torkom is fájt.Én meg a kislányomtól kaptam el 11 hetesen.

Két nap alatt segítettek a következők:

Oscillococcinum napi egy (a gyerekorvos javasolta), forró citromos hársfa tea napi 3x, nyers fokhagyma, méz, éjjelre sapkát húztam a fejemre (mama javaslatára, és csodát is tett az orrdugulással), és langyos sós vizes gargalizálás (amit előttem is írtak).

2010. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Langyos viz es par teaskanalnyi so.
2010. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!