Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtató stressz oldó készítmé...

Nyugtató stressz oldó készítményeket mit lehet szedni 34hetesen?

Figyelt kérdés

Nehezen, éberen alszok, ingerlékeny vagyok, néha ok nélkül vagyok kimerült, de pillanatok alatt tele leszek energiával, mert felnyomják az agyvizem, robbanok.

16hónapos a nagyfiam, hozzá sincs már türelmem. De úgy amióta terhes vagyok azóta vagyok nyugtalan, így a végére viszont semmi sem jó.


2010. nov. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a homeopátiát javasolnám neked. Menj el egy gyógyszertárba, ahol foglalkoznak ezzel (általában úgy vannak megjelölve ezek a gyógyszertárak, hogy ki van írva: BOIRON HOMEOPÁTIA) Ott tudnak neked segíteni a legjobb készítmény kiválasztásában, és tényleg segít!
2010. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Citromfű,Orbáncfű galagónya Kálcium-Magnézium...B vitaminok....nekem segítettek
2010. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ciitromfű nagyon jó, a galagonyával óvatosan, mert hamar leviszi a vérnyomást, ezért ha amúgy alacsony, inkább ne használd. Bach virágterápiás elsősegély csepp, homeopátiás sedatif pc pl.
2010. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!