Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Medi-lab terhességi teszt...

A Medi-lab terhességi teszt megbízható? MA teszteltem, mert reggel furcsán éreztem magam, meg amúgy is mindenre rá parázok. Gondoltam megnyugszom, hát nem jött be.

Figyelt kérdés

Tegnap múlt el a menstruációm.

Két teszt volt a dobozban, az egyik nagyon halvány pozitív lett a másik negatív. Most mi van?

Fel is hívtam a nődokim délután fogad, de addig is idegeskedek, mert nagyon nem szeretnék terhes lenni:( Járt már valaki így?


2011. ápr. 21. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a halvány pozitív babát jelentett, szerintem megbízható, pláne ha nem ugyanabból a pisiből teszteltél, akkor az egyikben magasabb lehetett a hcg koncentráció
2011. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát igen, a Medi-lab teszt eléggé megosztja a véleményt...

Az én személyes tapasztalatom az volt,hogy többször adott fals halvány pozitív eredményt, de nem volt baba.

Azt tanácsolom,hogy várj pár napot és csinálj egy másikfajta tesztet.Tudom ajánlani az Illa-teszt -et , nagyon érzékeny, most a második babámat várom és szinte azonnal kimutatta.

Ha a reggeli első vizeletből csinálod, az a legjobb, mert terhesség esetén abban van a legtöbb hcg hormon.

Sok sikert kívánok :)

2011. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tegnap múlt el a menstruációm."


Miért teszteltél? Miből gondolod hogy terhes vagy?

Nem gonoszkodni szeretnék, csak kíváncsi vagyok.

2011. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált. Már a nemvárt előtt halványan mutatta, aznap meg erősen. Mikor nem voltam terhes, hófehér volt egy csíkkal.
2011. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért mert mondtam reggel hányingerem volt. Sajnos hipochonder vagyok:) Mindig mindenre ráparázok.

Most jöttem meg a dokitól, szerinte nem vagyok terhes, nála is csináltam egy tesztet nega lett. Meg csináltam előtte egy másik fajtával (Clearblue) az is negatív lett.

Köszi a válaszokat.

2011. ápr. 21. 17:24
 6/6 anonim válasza:
Nekem bevált, nem okozott problémát. Nekem is ajánlották amikor elöször kipróbáltam, így én is azt adom tovább, amit tapasztaltam: szerinem OK.
2011. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!