Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-hetes kismama vagyok! Ti...

19-hetes kismama vagyok! Ti mindenből újat vesztek majd a babának? Sajnos én nem fogok tudni. Hogy álltok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én 26 hetes pocis vagyok és van 3 nagy zsáknyi babaruhánk, egy teljesen új babakocsink, baba ágyunk, pelenkázónk, kis kádunk. És még egy fillért nem költöttünk. Szerintem a kis rugikon kívül amit 6os csomagban megkapsz pár ezerért nem fogok venni nagyon semmit. Használd ki a lehetőségeket, és ne szégyeld elfogadni ha valaki segít. Kevesen vagyunk olyanok akik több száz ezerért rendezik be a babaszobát, vesznek ruhát.
2009. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Lehet, hogy sokan lepontoznak majd, de én kifejezetten szeretném, ha kapnánk pár dolgot ismerősöktől, mert mindent megvenni nagyon húzós! Szóval én biztosan elfogadom - ha használható.

7 hetes kismami

2009. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ezen ne aggódj mert nekünk se minden új!A kiságyat is kaptuk és mivel fehér ezért áttudtuk festeni fehérrel.A ruhákat is úgy kaptuk.Egy pár ruhát kellett csak vennem meg fürdőkádat meg babakocsit.A babák nem tudják tönkre tenni a dolgokat mert 1-2hónap alatt kinövik a rucikat meg másnak se lesz baja mert mitől is lenne!A vaterán is nagyon szép cuccokat lehet venni.Szép babavárást kívánok!5hós kislány anyukája.
2009. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én is sokmindent kaptam, turiban vettem tüneményes ruhákat (abszolút nem látszik hogy használtak), viszont minden alkalommal, amikor mentünk bevásárlásra, akkor odaszaladtam a babaosztályra, hátha van valami akciós. pár napja pl. auchanban vettem 700 ft-ért 5 db-os kombidresszeket.

ágyat is kaptunk- az használt, kádat karácsonyra -újonnan, babakocsit nagyszülőktől újonnan.

nem azt mondom hogy nem költöttem sokat,-csak mert nem tudtam megállni :) - de sajna van amiből 2 van, mert vettem is, meg aztán kaptunk is.

üdv, 38 hetes kismama

2009. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sok mindent kapunk, a testvérem gyerekei már kinőttek belőle. Gyerekágyat, pelenkázót, gyerekruhákat. Így is lesz sok minden amit meg kell vennem és az nem kevés pénz. Sőt én turiba is szoktam járni, és nagyon jó dolgokat találok néha. Én szívesen elfogadom, ez nem szégyen.
2009. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok:D Nekem mázlim van! Második babámat várom és ő is kisfiú,így ami kell annak 90%-a megvan:D Én csak pár uj bodyt vettem már mert a C&A-ban 590.-ért volt akciózva, és igazán klasszak voltak. Én amit biztosan ujat veszek azok a textil pelusok, de más semmit. Felháborító hogy egy rugi meg hozzá egy kis felső a bababoltban 5000.-ft körül van.Ha valaki meg is veszi biztosan a szive szakad meg mikor pár hét után kezdi kinőni a picur:D Tökéletesen megfelelnek a babának a használt ruhák is.A mai világban sajnos meg kell ragadni minden adódó lehetőséget. nagyon boldog babavárást mindenkinek.
2009. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon sok mindent vettem használtan, szuper dolgokat, szuper áron! A bababörzén és a teszveszen is vásároltam. Nagyon megérte minden, a babakocsival sincs gond, pedig az is használt, a babahordozó is, meg csomó kis ruha... Ettől függetlenül még simán kiszolgálja a következő csemetét is!:-)
2009. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én internetes aukciókon szereztem be a babakelengyét. Például teljesen új bergon kocsit, hordozóval, pelenkázótáskával, új kisággyal, babakáddal és állvánnyal 35ezerért sikerült megvennem. hülyének is megérte. ne keseredj, használd ki a lehetőségeidet.
2009. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sajnos nem volt kisbaba az ismerettségi körünkben, így nem kaptunk semmit. Ágyat (kombi), kiskádat, kádállványt újat vetttünk, hordozót, babakocsit bizományiban, az új ár feléért.

Miután végigjártam néhány jó nevű bébi áruházat, hogy 1-2 szép, különleges ruhát vegyek a kislányomnak, rájöttem, hogy ruhát csak turiból érdemes venni. Az én kislányomnak szinte csak turis ruhája van, és mindenki el van ájulva,hogy hol veszem ezeket a gyönyörű, egyedi darabokat. Ja és pl. 1 brendonos rugi árából leglább 4-5öt lehet venni (- Marks&Spencer, Next, stb. -) ami ezerszer jobb minőségű.


Úgyhogy sztm attól, hogy használt valami, nem jelenti azt, hogy rossz is.

2009. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én kaptam jópár dolgot ismerőstől. pl. babahordó, mellszívó, tejtárolók, cumik, pelusok. A ruhákat a turkálóban vettem. Csak egy szett új dolgot vettem neki, amit szülétésekor fognak ráadni. Azért gondoltam, hogy legyen valami új, amibe érkezik a világra.
2009. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!