Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismamik hogy vagytok?...

38hetes kismamik hogy vagytok? Ti is sokat gorcsoltok, gyomorsav, labdagadas stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 17:04
 1/5 anonim válasza:

Görcsölni egyáltalán nem görcsölök, fájások semmi, viszont gyomorsav és lábdagadás az van. A gyomorsavval a baba előtt is kűzdöttem, de csak most így a végefelé teszi igazán kellemetlenné az estéket, néha a délutánokat is.

A lábdagadás már a 28. héttől velem van, de amíg még pár héttel ezelőttig segített a sok jövés-menés, most már csak és kizárólag a felpócolás oldja meg a problémát. Viszont nem tudok egész nap feküdni, aktív vagyok, szerencsére könnyen mozgok és erőm is van, ezért estére háromszor akkora a lábfejem, bokám, mint reggel.

Összességében teljesen jól vagyok, szerencsésnek mondhatom magam, aludni is jól tudok.

Te hogy érzed magad? Hogy bírod? 37+6 km

2010. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a görcs sajna nem elég, hogy elinduljon a bébi, de azért akad bőven.Napi 2 bögre málnalevél-teát iszom, valószínűleg köze van hozzá :)

A gyomorsav engem csak tegnap bántott a terhesség alatt és életemben is először!Hirtelen azt sem tudtam, hogy mi az:D De egy kis szódabikarbóna megoldotta a problémát gyorsan.

Lábdagadás és vizesedés kb 3 hete van intenzíven, néha sikerül kordában tartanom a mértéktelen ivászattal, néha viszont egyszerűen nem megy a folyadék.Ha nyár lenne, azthiszem könnyebb lenne:)

Egy héttel idősebb a babám az UH-ok szerint, a hétvégén szeretnék szülni, hogy karácsonyra itthon lehessünk.Gyakorlatilag könyörgök a lányomnak, hogy iparkodjon:) Amúgy 27.-e a kiírt időpont.

Nagyjából minden megvan a kórházi csomagba is, csak 1-2 apróságot kell még beledobni és aztán indulhatunk is.A bébinek is meg van mindene, ami meg nincs arra még nem jöttem rá :)A napjaim elég tevékenyen telnek, képtelen vagyok feküdni és pihenni napközben, nagyon nem az én műfajom.Most épp babanaplót készítek, amilyen csak az én kicsikémnek lesz, senki másnak:)

Minden jót és könnyű szülést mielőbb :)

Kerek 38 hetes kismami első babával :)

2010. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszotokat,leirasotok alapjan nagyon szerencsesek vagytok.Sajnos neem mar minden nehez,cipo csizma zokni felvetel,borotvalkozast is talalomra vegzem.Alvas nehez,allando wczes,sav miatt majdnem h ulve alszom,allandoan begorcsolnek labaim,pocak alaparnazasa ...Napkozben barmit eszek 5perc mulva jon fel a savam.Kutyank setaltatasa utan gorcsolok alul,takaritas utan este es masnap leszakad a derekam.Szoval minden kenyelmetlen,nehez,sajnos mar olyan gondolataim tamadtak h lepcsozok egyet hatha kisszerelmem kijon majd...Orulok h ti jol birjatok,kitartast es konnyu szulest mindenkinek!!!!
2010. dec. 16. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt 9 hónapban Rennie volt/van legjobb barátnőm :))
2010. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Akkor én is a szerencsés táborba tartozom!Panaszaim nincsenek,legalábbis nem ilyen jellegűek!

Viszont már napok óta tiszta "idegbeteg" vagyok,és napról napra türelmetlenebb!31.-re vagyunk kiírva,csütörtökön a doki azt mondta teljesen zárt vagyok,a babó nagyon jól érzi magát odabenn.

38hkm

2010. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!