Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek lábdagadás ellen?

Mit tehetek lábdagadás ellen?

Figyelt kérdés

Olvastam már néhány hasznos ötletet,de hát ha itt is megtudok valami újat.

33 hetes vagyok,és magas a vérnyomásom is.-amire gyógyszert kell szednem.


2011. máj. 16. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat legyen magasan a lábad!Magasabban mint a szíved,és egyél sok almát,az természetes enyhe víhajtó...
2011. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem napi fél liter csallánteát kellett innom és el is múlt szerencsére.Egy csomaggal 200forint ugyhogy nagyon olcsó és nekem használt is.
2011. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tulzok, en a 20. het ota nem lattam a bokaimat (most vagyok 40+5), tele vagyok vizzel, akarmit csinalok. Szeritem ha hajlamos vagy ra, akkor szinte mindegy mit csinalsz, vizes maradsz :(

Sok sikert, hatha Neked lemegy, nem kellemes :/

2011. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a vérnyomásod is magas,és nagyon dagadsz, azért inkább keress fel orvost, vagy legalább védőnőt, hogy fehérjét nézzen a vizeletben. Egyébként ha sómentesen táplálkozol (én úgy vettem észre az édességtől is megáll rajtam a víz...), pihensz, felteszed a lábad nem tudsz sokkal többet tenni. Ha mozoghatsz, akkor még a rendszeres mozgás, séta, úszás, vagy kismama torna is segít. Bár nem tudom azt már nem késő e elkezdeni... Azt tudom, hogy ha az elejétől mozog valaki, kevésbé fog vizesedni. De sajnos ez hajlam kérdés is.
2011. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!