Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kb 1hete tart a szívdobogá...

Már kb 1hete tart a szívdobogás érzés, ilyenkor a pulzusomat kitapintom, egy pillanatra nem üt, majd újra kezdi! Nagyon kellemetlen, naponta többször, sőt van, hogy 10perc alatt többször is érzem. Nektek nincs ilyen panaszotok?

Figyelt kérdés
A vérnyomásom rendben van, és a pulzusom sem megy 90fölé soha. Vajon mitől lehet, elmúlik egyáltalán?
2010. nov. 26. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
36+4hetes kismama vagyok amúgy!
2010. nov. 26. 18:16
 2/4 anonim válasza:
100%
Nálam a pánikbetegségnél szokott ilyen lenni! Nagyon kellemetlen, meg amikor a folytogató érzés jön na az meg aztán a csúúúúcs rossz. Mondd el a dokidnak!
2010. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! bar en kicsit fiatalabb terhes vagyok, de idonkent en is erzem ezt a szaporabb szivverest. en mondtam a dokinak es o azt mondta ez azert van, mert a szivnek kicsit tobb vert kell pumpalnia! de neked ha tartosabb es nagyobb problemaid vannak akkor mindenkeppen orvos!!!!minden jot nektek
2010. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van ilyen és még nagyon sok várandós nőnek. Nekem étkezés után és hanyatt fekve kezdődik, de már nem is foglalkozom vele. Mind a 3 terhességemnél volt. Ne izgulj, teljesen normális tünet, csak hajlamosak vagyunk megijedni tőle. Ha kibújik a baba, többet nem fogod érezni!
2010. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!