Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10én volt pecsételő vérzésem...

10én volt pecsételő vérzésem azt hittük beágyazódás. Már 43 napja nem jön meg ma reggeli teszt negatív (azt írta 3napos terhességet is kimutat) Tünetek is voltak. Akkor most mi van? Várjak a következőig aztán doki vagy már most menjek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Irány a doki! 43 nap az sok. Ha baba van, azért nézzen meg, ha nincs akkor azért, szóval mindenféleképpen orvos!
2009. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

a e3 napos terhesség még nem termel annyi terhességi hormont hogy kimutassa a babaát,várj és tesztelj majd 1 hét mulva,

2009. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen de ha valóban 10én volt a beágyazódás azóta eltelt 13 nap nem?
2009. jan. 23. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vagyok az első válaszoló, nem tudom, hogy a 2. miért írta, hogy ő az előző????? na, mindegy...

Szóval én azt javasolnám még mindig, hogy menj orvoshoz, mert már igen sok idő eltelt, mindentől számítva (ut. menzesz, akár beágyazódás). Az is igaz, hogy a hcg később kezdhet el termelődni, de megnyugtatásképpen én mindenféleképpen orvoshoz mennék.

Minden jót!

2009. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!