Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesseget nem...

7 hetes terhesseget nem reggeli vizeletbol is kimutat a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kimaradt a menzeszem, az elso tesztet 2 hettel utana esti vizeletbolk csinaltam, negativ lett, a masodikat ra 1 hetre deli vizeletbol,szinten negativ. Egy 7 hetes terhessegnel mar olyan magas a HCG szint, hogy a nem reggeli vizelet is kimutatja, ugye? semmi tunetem nincs, csak a menzeszem maradt ki. szerintetek??


2010. márc. 12. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a mensi(ami aztán nem jött meg) előtt 3 nappal kimutatta nem reggeli vizeletből... De ez függhet a teszttől is, szerintem érdemes lenne dokit felkeresned!! Lehet hogy stresszelsz és azért nem jön meg!
2010. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Már ki kellett volna mutatnia.

Nekem mensi elmaradása napján délután volt pozitív, 6 hetesen kísérletképpen csináltam egy tesztet úgy, hogy pisiltem és rá fél órára újból és azt teszteltem, majd leugrott a csík.

2010. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, ki kellene mutatnia már bőven, bármely napszak vizeletéből. A HCG 2 naponta megduplázódik terhességnél az első időben.

Mondjuk olyanról is hallottam már, hogy csak később mutatta ki a vizelet, de azért az sem volt 7 hét. Elvileg a nem várt mensi napján is az érzékenyebb tesztek kimutatják. Hányas érzékenységű teszt volt, amit használtál?

Ha babát szeretnél, akkor lehet a lelki tényezők miatt maradt ki vagyis késik a mensid.

Amikor mi eldöntöttük, hogy babát vállalunk, rögtön vettünk egy PG53 nevű ovulációs mikroszkópot ( gyógyszertárban kapni, 2.000 Ft az ára ), ami nyálból kimutatja a termékeny napokat. És a rá következő hónapban meg is fogant a baba. Most vagyok 26 hetes Vele.

Ti is babát szeretnétek, gondolom. Esetleg próbáld ki ezt a mikroszkópot, jó szívvel tudom ajánlani.

2010. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem az elmaradt menszit követően 3 nap után már kimutatta délutáni pisiből.erősen.
2010. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
25-os erzekenysegu volt a teszt. Igazabol nagyon nem szeretnenk meg babat, nagyon stresszes az eletunk, 4 honapja elunk kulfoldon, es azota mar egyszer volt, hogy kimaradt, mellesleg most fogyokurazom is epp. Hozzatennem fogamzasgatlot szedek evek ota.
2010. márc. 12. 21:12
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnyugodhatsz, nincs baba.
2010. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 hetesen délután lett pozitív a tesztem
2010. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

21.09-es vagyok. Így már más, ha most egyelőre nem szeretnétk babát. Ne aggódj, én is vártam 31 éves koromig, míg minden úgy alakult, hogy azt mondtam: érkezhet a baba.

Ha fogyókúrázol, az teljesen felboríthatja a hormonháztartásodat. Én onnan tudom, mert 3 éve én is leadtam 25 kilot és nekem is össze-vissza volt mensim az elején... Akkor lehet ez az ok Nálad is. Plusz a stressz is okozhatja.

2010. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem az 5. héten kimutatta a teszt délután a kisfiamat. 30 hetes kismama
2010. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5. héten lett 2 bikaerős csík a tesztemen - de már elötte 2 napja hánytam reggelente. Csak nem akartam hinni a tényeknek.

Szerintem nem vagy babás. Stresszelsz. Ezért van.

2010. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!