Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok.23...

31 hetes kismama vagyok.23 hetes várandósság óta 3 szor 2 dopegytet szedek, magas vérnyomás miatt, mostmár a dopegyt magában nem hat, kaptam Corinfart mellé, de az sem hatott, ezért most Verapamilt irtak fel napi 2 szemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mosát nagyon kezdek aggódni, mert nem nromális, hogy ez a sok gyógyszer nem árt a babámnak. Nem beszélve a verapamilról, ami átjut a placentán is.

Mit tegyek?


2011. márc. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a magasvérnyomás miatt szültem a 36. hét végén császárral ! Ne aggódj ,gondolom az orvosod csak tudja mit és mennyit kell szedned ! Én is 2x3 dopegytet szedtem a lényeg ,hogy mérd napi ex a vérnyomást és ha lehet jegyezd fel !
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem a dopegyt nem használ már, nem viszi le a vérnyomásomat, a corinfar sem segít sajnos, és most egy harmadikkal próbálkoznak.

nekem a szülészem azt mondta, szerinte simán szűlhetek akár negyvenedik hétre, hüvelyi úton.

neked miért vették kia babát?

2011. márc. 8. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én cordaflex-et szedtem, mondjuk csak a 35. héttől kellett, napi 3x1-et. Nagyon jól beállította. Azt nem szedheted esetleg?

Betöltött 38. héten, normál úton, spontán szültem :)

2011. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az orvosod biztos tudja, mit és miért ír fel, inább kapjon a babád egy kis gyógyszert, minthogy komolyan károsodnál Te vagy Ő a magas vérnyomás miatt. Én a végén 4*2 dopegytet szedtem, az tartotta szinten kb 140/90 körül a vérnyomásomat. Aztán 39 hét végén, 3 nappal korábban megszületett a kislányom, sajnos császár lett, de nem a magas vérnyomás miatt, hanem esett a magzati szívhang, később kiderült, felakasztotta magát
2011. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Egy valamit tehtek, hogy bízok az orvosokban, hogy nem lesz semmi baj.

2011. márc. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!