Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónaposan mekkora a hasatok?

4 hónaposan mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés
Légyszi ha tudtok küldejetek képet.Köszi
2010. dec. 20. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nincs képem.Én most vagyok 15+2 hetes!Már van egy kis pocakom!Nekem már kell a kismami nadrág!A másik már nem ér össze!Már nem tudom letagadni, hogy kisbabát várok, főleg ha feszesebb a felsőm. Veled miújság?Hány hetes vagy?Van pocakod?
2010. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képem nincs, már több mint 2 éve volt, de még a normál cuccaimat hordtam.
2010. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia már nem 4 hónapos, de kb ennyinek szokták mondani, 21 hetes, viszonyításnak jó lehet

[link]

2010. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, 19 hetes vagyok, nincs képem, de hatalmas pocim van. Szokták is kérdezni, mennyi van még hátra: "több, mint a fele", válaszolom ilyenkor. Második babám, a "nagy" fiam 15 hós, most mellső fali a lepény, áll. ez is számít.
2010. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16+4 hetes vagyok. Képem, nincs, de a hasam körbe 87 cm. Szépen növögetünk. :) Már nekem is kell a kismama nadrág, mert nem jók a gatyáim. 1 van amit tudok hordani, mert csípőgatya, általában derékmelegítővel, hosszú pulcsival azt szoktam felvenni.
2010. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a 13. hétben vagyok és elég nagy pocim van kiváncsi voltam h ilyenkor kinek mekkora:)
2010. dec. 20. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 13 hetes vagyok és nekem is szép nagy pocim van már :) első babámnál pedig ilyenkor semmi nem volt!

2010. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposan akkorra hasam volt hogy újruhákat kellett vennem.
2010. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!