Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hónaposan mekkora a hasatok?

4-5 hónaposan mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés
Én kb úgy nézek ki, mint aki picit többet evett. ha háton fekszem, nincs is hasam. Vékony vagyok, nincs rajtam semmi felesleg, eddig fél kilót híztam. Főleg hasonló karakterűek írjatok.
2009. ápr. 16. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én vékony terstalkatú vagyok. 171 cm, és 54 kiló

Vagyis innen kezdtem.

Jelenleg 20 hetes vagyok, és 58 kilóra gyarapodtam, (ami nagyon jót tett, hisz szinte gebe voltam), és a haskörfogatom 86cm.

Ha hanyatt fexem, nekem se sokminden látszik, de ha állok, már jócskán észreveszik az emberek.

Ja és ez a 2.terhességem.

Neked mekkora a hasad körfogata? De amúgy tudod h ez mindenkinél másképp van!

2009. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.21 hetes vagyok első babócámmal.nem voltam soha az a vastag nő,inkább magas és vékony-174cm 62kg.ezzel kezdtem.most jelenleg 65 kg vagyok és a haskörfogatom 95cm.ma reggel mértem éppen.

Boldog babavárást.S

2009. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en most vagyok a 15. hetben. sportos testalkatu voltam, eddig csupan 1 kg hiztam de a pocim mar nagyon helyes. nekem a korfogata 89cm, de ha haton fekszem nekem sem latni a hasamat.
2009. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

igaz én már előrébb járok (33. hét), de nekem még semmi sem látszott a 6. hónapig a pocakomon, nemhogy fekve, még állva sem. Utána kezdett valami gömbölyödni...:)

2009. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Rám is azt mondták a minap, hogy úgy nézek ki, mint aki jóllakott. :-) Ha háton fekszem a bordák alatt behorpad a hasam, viszont köldök alatt kidudorodik. Pont pár napja vettem észre, hogy mintha elkezdett volna nőni a hasim.
2009. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első! Megmértem, 80 centi a körfogatom, 19 hetes vagyok most.
2009. ápr. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!