Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lettem lusta? 8 hetes...

Miért lettem lusta? 8 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Képzeljétek el, annyira lusta vagyok, h rettentően nehezemre esik még a mosógépbe is betenni a ruhákat,elmosogatni stb.Az edényeket is csak vízzel elöblítem és kész. Nagyon sokat alszok, a derekam nagyon fáj és hányingerem is van. És hajat mosni is szörnyű nehéz!!! :-) Egyszerűen már annyira rossz lustának lenni... Kérlek segítsetek h hogyan vegyek erőt magamon..
2009. jan. 23. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

El fog múlni a fáradtság.

Ez természetes,hiszen a szervezeted nagy munkában van.

A második trimeszterben olyan aktív leszel,hogy magadra sem ismersz.:)

Szerintem az a várandósság legszebb része.:)

6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihenésre vágysz, pihenj, ezt a szervezeted kívánja, ne ellenkezz vele. De iktass be kötelező sétát minden napra! Nemsokára itt a tavasz, és meglátod sokkal nagyobb kedved lesz a kimozdulásra, mint most.
2009. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
nem akarlak elkeseríteni de lesz még rosszabb is,mindig fáradt leszel és ha aludtal sokat akkor is olyan mintha nem tetted volna::D
2009. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon fáradt vagyok. Délután aludnom kell és nincs lelkiismeret-furdalásom, amiért nem porszívóztam már egy hete. Jó pihenést!11 hetes kismama
2009. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az a baj h már nagyon nagy rendetlenség van itthon, már elviselhetetlen.és akármilyen rossz, nem tudok nekiállni pakolni... :S
2009. jan. 23. 16:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lusta vagy, hanem terhes. :) Ez ezzel jár, főleg az első trimeszter. A következő trimeszterben érezheted magad sokkal aktívabbnak, és a harmadik, amikor megint csak a "lustaság" lesz úrrá rajtad. Tudom milyen, ha kupi van. Én egy 28 éves "nagy gyerekkel" élek együtt. :)

Hogy hogyan vedd rá magad? Ez egy jó kérdés. Kapcsolj be valami jó kis zenét, amit szívesen hallgatsz (én zene mellett szeretek jobban takarítani).

Vagy hívj vendégeket. Akkor muszáj leszel kitakarítani. :) Minden jót!

21 hetes kismami

2009. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hahaha Az utolsó válaszolónak annyira igaza van!! én is zenével szoktam vagy tényleg vendégeket hívunk és akkor muszáj kitakarítani... De ez sem megy... :-D A párom is annyira szokott segíteni mindenben, de mostanában őt is nagyon ellustítottam. Majd vhogy őt kell megfűzni... :-D
2009. jan. 23. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam is uez a helyzet. Volt 1 hét, kerek 1 hét, amikor szó szerint semmit nem csináltam, csak aludtam. :) Mostanság is nehéz, de nekem a Sláger rádió segített. A zenétől felébredek egy kicsit, de a házimunkáim egésze egy hét alatt sem éri el a korábbi napi átlagot. :)

Reméljük, változni fog...

7 hetes kismama

2009. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

17heteske vagyok, és egy álmimanó, állandóan aludni szeretnék, sajnos a munkahelyemen nem örülnének, ha egy órácskára elszunyókálnék, tehát estére használhatatlan vagyok. Néha vannak pörgős napjaim, olyankor lelőni sem lehet, minden flottul megy, máskor a reggeli kávés tejcsiért is kínlódás felülni...

A terhességem előtt minden nap smink, belőtt haj, most háromszor vettem magamon erőt, hogy ezt megcsináljam... Egyszerűen kimerülök.. Mondjuk otthon ha kell megcsinálok ezt azt, de inkább a kispapát piszkálom...

Volt egy "naptáram" mikor mit akarok megcsinálni, na ezen max a bejöttem dolgozni mellett van pipa... fel is adtam...

Nem lehet tenni ellene semmit, pedig vitaminokat szedem, rendesen eszek, elég csokit is, amitől a pici pörög:) én nem... Terhes betegség:D

2009. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én most töltöttem be a 9 hetet, és én is rém lusta vagyok:( Ráadásul nekem vizsgaidőszakom van, mellette dolgozom...Idén még nem porszívóztam, nem mostam fel, nem vasaltam (szegény párom csinál mindent), mert folyton aludnék. Szóval nyugi, ahogy olvasod, ezzel más is így van! Ne aggódj, majd jön a tavasz és elmúlik! Jó babavárást!
2009. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!